Parfüm Çeşitleri ve Fiyatları

Parfüm çeşitleri, giyim tarzınıza adeta hava katabilen detaylardır. Sayfamız üzerinden ulaşabileceğiniz pantolon, ceket, tişört modellerinden tam verim alabilmek için aksesuar seçimine de özen göstermeniz gerekir.

Birbirinden farklı kokular ile şıklığınızı artırabilecek çok sayıda parfüm, Bad Bear kalitesiyle alıcıya sunulmuştur. Kadın ve erkek kullanıcılar için tasarlanmış ürünleri kıyaslayarak dilediklerinize sahip olabilirsiniz.

Kıyafetlerde olduğu gibi, parfüm çeşitlerinde de bazı trend akımlar ortaya çıkabilir. Bu detay, dünya genelinde geçerlidir. Erkeklerin ve kadınların en çok tercih ettiği koku nüansları, markamızın güvencesiyle sizi bekliyor! Koku zevklerinize hitap eden ürünleri satın almak isterseniz, sayfadaki ürün seçenekleri ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.

En İyi Parfüm Çeşitleri

En iyi parfüm çeşitleri, her zevke göre değişebilecek ürünlerdir. Esas olan ise pek çok koku çeşidini bir arada bulabilmenizdir. Farklı tercihlere hitap eden koku ve aksesuarlara Bad Bear üzerinden ulaşabilirsiniz.

Birçok çeşit denemenize rağmen hala aradığınız ölçülerdeki kokuyu bulamadıysanız, bunun sebebi ürünlerimize şimdilik yabancı kalmanız olabilir. Farklı zevklere uyum sağlayabilecek hafif, orta, ağır düzeyli kokular sizi bekliyor! Kişisel bakım ihtiyaçlarınıza cevap verecek kapasitedeki en iyi parfümler arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Hafif Parfümlü Çeşitler

Seviyesi hafif olan erkek ve kadın ürünleri, her ortamda hoş bir kokuya sahip olmanızı sağlar. Kıyafetinizin temiz kokarak sizleri en iyi şekilde temsil edebilmesi için hafif parfümler kullanabilirsiniz. Hafif kokuların sağladığı avantajlar arasında, çevredekileri rahatsız etmemesi ve kullanıcıya karizma katması bulunur.

İdeal bir kokuya sahip olan hafif erkek parfümleri, takım elbiselerinden gündelik eşofman takımlarına kadar pek çok elbiseye sıkılabilir. Yoğun olmamaları sebebiyle her dış ortamda hafif kokular tercih edebilirsiniz. Kadın giyiminin estetik dokusuna güzel bir detay kazandırabilecek olan hafif kadın parfümleri, etkileyiciliğinizi yüksek seviyeye çıkaracaktır.

Hafif kokuların başlıca dezavantajı, güneş sıcağı veya rüzgar esintilerine karşı dirençsizlikleri olarak bilinir. Sayfamız üzerinden satın alabileceğiniz en hafif kokularda bile buna benzer problemler yaşanması beklenmez. Uzun süre elbiselerinizde kalarak kokunuzu tazeleyecek parfümleri değerlendirerek istediklerinizi alabilirsiniz.

Orta Düzeyli Parfümler

Koku yoğunlukları sadece hafif ve ağır olarak sınıflandırılmamalıdır. Çünkü hafif veya ağır nüanslara dahil olmayıp kendince bir dokusu bulunan Bad Bear parfüm çeşitleri de mevcuttur. Ne ağır ne hafif parfüm kullanmak isteyenlerdenseniz, koku yoğunluğu standart düzeyde olan seçeneklerimizi satın alabilirsiniz.

Ağır olmayan parfüm kullanmak, toplu taşıma araçlarında yolculuk ederken veya bir ortamda bulunurken yakınınızdakilerin rahatsızlık hissetmemesini sağlayabilir. Sahip olmak istediğiniz hoş kokuyu size sunabilecek makul ürün seçeneklerine sayfamızdan ulaşmanız mümkündür.

Ağır Parfüm Çeşitleri

Ağır parfüm çeşitleri sahip oldukları fiyatlardan veya kokulardan dolayı bu şekilde nitelenir. Ağır kokusu ile ön plana çıkan ürünler, kolayca fark edilebilecek kadar yoğundur. Bad Bear kalitesiyle satın alabileceğiniz ağır parfümler sayesinde tarzınızı ortaya koymanız basitleşir. Çevrenizdekiler sizi etkileyici kokunuzla tanısın istiyorsanız, çok sayıdaki ürünlerimiz arasında seçim yapabilirsiniz.

Sıkılması durumunda, metrelerce ötede bulunanların bile fark edebileceği ağır kokular sizi bekliyor! Bulunduğunuz her ortamı etkileyici kokunuzla sarabilmeniz, bir butona tıklamanız ölçüsünde kolaydır. Giyim stiliniz kadar nasıl koktuğunuzun da önem taşıdığını unutmadan, pek çok ürün seçeneğine göz atıp beğendiklerinizi satın alabilirsiniz.

Erkek Parfüm Çeşitleri

Erkek kullanımına uygun olan trend parfüm çeşitleri farklı beklentilere cevap verir. Okula, işyerine, spor salonuna giderken veya dışarıda gezintiye çıkarken kullanabileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. Koku tercihleriniz doğrultusunda erkek parfümleri arasında seçim yaparak giyim kuşamınıza önemli bir detay kazandırmanız mümkündür. 

Farklı koku seçenekleriyle ön plana çıkan ürünlerimiz her zevk için uygundur. Satın alıp bir süre kullandığınız fakat bir türlü beğenemediğiniz kokuları bırakıp, sayfamızdaki erkek parfüm çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Kadın Parfüm Çeşitleri

Her kadın parfüm seçeneklerimizi değerlendirerek ihtiyaçlarına uygun ürünler bulabilir. Bad Bear, kadınlar için satışa sunduğu seçeneklerle ayrıcalığını göstermeyi başarmıştır. Size kalan ise ürünlerimizi kıyaslayıp, ihtiyaçlarınıza hitap edebilecek kokuları satın almaktır. İstediğiniz zaman, beğendiğiniz tüm kadın parfümleri için sipariş talebinde bulunabilirsiniz.

Sanılanın aksine, kadınlara özel olarak tasarlanmış kokular tamamen hafif aralıklarda değildir. Farklılık gösteren koku seviyelerine sahip birçok parfüm kadın giyim / aksesuar kategorimizde sizler için satışa sunulmuştur. Talebinize uygun kadın parfüm çeşitleri arasında değerlendirme yapabilirsiniz. 

Parfüm Fiyatları

Parfüm fiyatları ucuz ve pahalı seviyelerde değişiklik gösterir. Her ürünün imalat özellikleri ve gramajları farklı olabilir. Her ihtiyaca uygun seçenekler, farklı fiyat aralıklarıyla sizlere sunulmuştur. Kokunuzu güzelleştirerek şıklığınızı artıracak ürünleri Bad Bear’dan temin edebilirsiniz.

Düşük maliyetle güvenilir ürünler satın alabileceğiniz gibi, pahalı parfüm fiyatları arasında da seçim yapabilirsiniz. Her bütçe aralığına hitap eden çok sayıda çeşitten dilediğinizi tercih ederken, sizlere sunduğumuz indirim fırsatlarından faydalanmanız mümkündür.

Her ürün seçeneği gibi parfümler de çeşitleri dolayısıyla fiyat değişkenliğine sahiptir. Farklı yaş gruplarındaki erkekler tarafından değerlendirilebilecek ürünlerde geniş bir fiyat aralığı bulunur. Erkek parfüm fiyatları her bütçeye hitap edebilir. Kadınların kullanımı için tasarlanmış ürünler için de aynı şarttan bahsedilebilir. Kadın parfüm fiyatları, rahatlıkla tercihte bulunabileceğiniz aralıklardadır. 

Çanta Aksesuar Deri Kemer

İçeriğinde Bulunan Yasemin, Lavanta Ve Odunsu Kokuları İle İçinizde Ki Bad Bear'I Keşfedin.
20.02.66.001-C01
₺179,99 KDV Dahil
İçeriğinde Bulunan Amber Ve Odunsu Kokuları İle İçinizde Ki Bad Bear'I Keşfedin!
20.02.66.002-C70
₺179,99 KDV Dahil
İçeriğinde Bulunan Elma, Narenciye Ve Ahşap Kokuları İle İçinizde Ki Bad Bear'I Keşfedin
20.02.66.003-C07
₺179,99 KDV Dahil
İçeriğinde Bulunan Menekşe Yaprağı, Fresh Ve Misk Kokuları İle İçinizde Ki Bad Bear'I Keşfedin
20.02.66.004-C57
₺179,99 KDV Dahil
İçeriğinde Bulunan Oryantal, Pudramsı Ve Odunsu Kokuları İle İçinizde Ki Bad Bear'I Keşfedin
20.02.66.005-C24
₺179,99 KDV Dahil
İçeriğinde Bulunan Şeker Kokusu İle İçinizde Ki Bad Bear'I Keşfedin
20.02.66.006-C03
₺179,99 KDV Dahil
İçeriğinde Bulunan Paçuli, Yasemin Ve Amber Kokuları İle İçinizde Ki Bad Bear'I Keşfedin
20.02.66.007-C20
₺179,99 KDV Dahil
1