Kadın Etek Modelleri ve Fiyatları

Kadın etek modelleri, havanın ısınmaya başladığı bahar aylarında ve sıcak yaz günlerinde şıklığınız için katkı sağlayabilir. Yazlık etek modelleri, baharlık etek modelleri ve kışlık uzun etekler tüm ihtiyaçlara uygundur. Farklı tasarımları ve üretim özellikleri bulunan etekler arasından seçim yapabilirsiniz. Gündelik olarak kullanılmaya uygun kadın etekleri Bad Bear’da sizi bekliyor.

Her yaş grubunun giyim tarzına uygun olabilecek kadın etek çeşitlerini değerlendirirken birçok ürüne rastlayabilirsiniz. Onlarca seçeneği kıyaslayıp dilediğiniz ürüne sahip olmanız çok kolay! Diğer elbiselerinize uyum sağlayacak kısa veya uzun etekler farklı bütçe aralıklarına hitap edebilir. Tasarımları ile ön plana çıkan etek modellerini tek tıkla değerlendirme imkanınız vardır.

Yeni Sezon Kadın Etek Modelleri

Kadınların tarzını yansıtabilmek için tasarlanmış etekler aracılığıyla, kendinize özgü kıyafet kombinleri yapabilirsiniz. Renk tercihleriniz hangi yönde olursa olsun, görsel beklentilerinizi karşılayabilecek ürünlerimize ulaşmak herkes için mümkündür. Yeni sezon bayan etek modelleri, sık tercih edilen tasarımlardan oluşur. İnce belli etekler, ucu püsküllü etekler, dar etek modelleri, bol etek modelleri, mini etekler ve tesettürlü etekler ön plandadır.

Özel tasarımlarımız olan baskılı etek modelleri, giyim şıklığınızı üst seviyeye taşıyabilecek ürünlerdir. Resmi ortamlar için kullanılmaya uygun eteklerle beraber spor tasarımlı etekler bulunur. Spor etek modelleri, yeni sezon ürünler arasında dikkat çeken bir kategoridir. Günlük olarak keyifle kullanabileceğiniz konforlu eteklerden dilediğinizi satın alabilirsiniz. En tarz kadın etek modelleri, Bad Bear üzerinden satışa sunulmuştur.

Uzun Kadın Etek

Uzun etek modelleri, bahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen konforlu seçeneklerdir. Uzun olmalarına rağmen bacakların havalanabilmesini sağlamaları, en sıcak günlerde rahatlıkla tercih edilebilmelerini sağlar. Yüzey kalınlığı fazla olan uzun kadın etek çeşitleri, havanın soğumaya başladığı dönemlerde kullanılmaya uygundur.

Çiçekli uzun etekler, baskılı uzun etek modelleri veya düz renkli uzun etek modelleri her zevke hitap eder. Bol kesime sahip olduğu için vücut hatlarını dışa yansıtmayan uzun bayan etek çeşitlerinden dar kesim eteklere kadar pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. Mevsim durumu, alışveriş için ayırdığınız bütçe ve tarzınız seçimlerinize yol gösterir. Sunduğumuz seçenekler ise ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.

Kısa Kadın Etek

Kısa etekler düğün, mezuniyet balosu veya özel günlerde tercih edilebilir. Vücudu ön plana çıkarırken estetikliği artıran kısa kadın etek modelleri ile iddialı bir tarza sahip olmanız mümkündür. Aradığınız şıklığı elde etmek için çok sayıda seçeneği kıyaslayabilirsiniz. Diz üstü etek modelleri, birbirinden farklı uzunluklara sahiptir. Giyim zevklerinize göre kısa veya daha kısa etekler arasından seçim yaparken Bad Bear güvencesini tercih edebilirsiniz. 

Yüksek konfor sunabilen etek çeşitleri, belden bağlama özelliğiyle dikkat çeker. Beliniz için bol geldiğini düşündüğünüz eteklerin bel bağını sıkıca bağlayabilirsiniz. Kullanım ihtiyaçlarınıza göre siyah, beyaz, gri ve pudra rengi ürünlerden dilediğinizi satın almanız mümkündür. Bad Bear’ın spor tarzdaki kısa bayan etek modelleri aradığınız konforu sağlayabilecek standartlardadır.

Baskılı Kadın Etek Modelleri

Sık tercih edilen kadın etekleri arasında baskılı ürünler dikkat çeker. Özel tasarımları sebebiyle hoş bir görünümü bulunan baskılı bayan etek modelleri, sıra dışı tarzda giyinmek isteyenler için uygundur. Baskılı kıyafetler sahip oldukları detaylarla tarzınıza şıklık katabilir. Çeşitli baskıların bulunduğu etekler tercih etmeniz, şıklığınızı artırdığı gibi yapacağınız kombinlere de önemli detaylar ekleyebilir.

Baskılar, adeta kıyafetlerin üzerinde taşınan birer aksesuardır. Sade giyim yerine ön plana çıkan bir tarzınız varsa, baskılı kadın etek modelleri size göre! Dört mevsim kullanılabilecek işlevsel ürünleri değerlendirdiğiniz sırada pek çok seçeneğe rastlayabilirsiniz. Baskılı eteklere, uygun fiyatlar üzerinen sahip olabilirsiniz.

Ayı Logolu Kadın Etek Modelleri

Ayılı kadın etek modelleri, baskılı kıyafetler kategorisinin yoğun talep alan seçenekleri arasındadır. Ayı baskıları kıyafetlerin daha sevimli bir görünüm kazanmasını sağlayabilir. Özellikle genç yaş grubunun tercih ettiği baskılı etekler, birbirinden farklı ayı logoları ile farklılaşır. Giyim tarzınıza farklı bir hava katmak istiyorsanız, Bad Bear güvencesiyle satışa sunulan baskılı etekleri değerlendirebilirsiniz. Ayı baskılı kadın etek modelleri işyeri ortamı gibi resmi mekanlara pek uygun sayılmaz. Fakat günlük olarak her yerde kullanılmaya uygundur.

Baskılı ürünlerde, baskının ve kıyafetin rengi uyumlu olmalıdır. Renk uyumu açısından gereksinimlerinize en uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Farklı giyim tarzlarına hitap eden baskılı etek modelleri, en dar kalıplar ile bol kalıp seçenekleri arasında değişen ölçülere sahiptir. Bel ve kalça bölgenizin ölçülerini dikkate alarak dilediğiniz kıyafeti tercih edebilirsiniz. Her kullanıcıya uygun yazlık etek modelleri satışta!

Kadın Etek Fiyatları

Bayan etek fiyatları her cebe uygun sayılabilecek bir skalaya sahiptir. Birbirinden farklı beden ölçülerine sahip her kadın, beklentilerini karşılayabilecek ürünler bulabilir. Etek fiyatları ürünlerin işlevi, dayanıklılığı ve kullanım ömrüne bağlı olarak birbirinden ayrılır. Yeni sezon bayan etek modelleri, fazla talep gördükleri için daha pahalı olabilir. Fakat her modelin yüksek veya düşük fiyatlı seçeneklerine rastlayabilirsiniz.

Kadınların giyim tarzlarını üst seviyeye çıkarabilecek ürünlerde, farklı yaş gruplarına hitap eden tasarımlar bulunur. En tarz bayan etek modelleri arasından beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. Fiyat skalasının genişliği ve ürün modellerindeki bolluk, tercih aşamasında işinizi kolaylaştıracaktır.

Kadın Tayt Kadın Şort Kadın Eşofman Altı

%50 Pamuktan Oluşan Günlük, Düz Renk Gri Melanj Juno Bad Bear Etek
21.03.25.004-C19
₺249,99 KDV Dahil
Bele oturan özel kesimi, dikişsiz doğal etek çizgisi ve logo detayları ile Juno’nun stili günün her saati favori!
21.03.25.004-C39
₺249,99 KDV Dahil
%50 Pamuktan Oluşan Günlük, Düz Renk Kırık Beyaz Juno Bad Bear Etek
21.03.25.004-C04
₺249,99 KDV Dahil
%50 Pamuktan Oluşan Günlük, Düz Renk Siyah Juno Bad Bear Etek
21.03.25.004-C01
₺249,99 KDV Dahil
1