Erkek Polar Modelleri ve Fiyatları

Her erkeğin kendine has bir giyim tarzı vardır. Kendi iç dünyası, zevkleri ve tercihleri doğrultusunda erkekler kendi stillerini ortaya koyar. Erkekler bir tarz belirlerken hem şıklığı ile ön plana çıkmayı hem de bulundukları ortamlarda rahat etmeyi amaçlar. Bu doğrultuda çeşitli parçaları bir araya getirir ve şık bir tarz ortaya koymaya çalışırlar.

Erkeklerin tercih ettiği birçok giyim tarzı vardır. Ancak birçok erkek daha çok spor giyim tarzını benimsemiştir. Bunun ana nedeni de bu giyim tarzında hem kolay bir şekilde kombin hazırlanabiliyor olması hem de model çeşitliliğinin fazla olmasıdır. Aynı zamanda spor giyim kişinin bulunduğu ortamlarda rahat etmesini sağladığı için de çok tercih edilmektedir. Erkekler spor giyim tarzından sonra günlük giyim ürünlerini daha çok tercih etmektedir.

Moda ve giyim söz konusu olduğunda her ne kadar kadınlar daha çok ön plana çıkıyor olsa da erkekler de moda ve giyime oldukça önem verirler. Öyle ki iyi bir tarza sahibim diyen her erkeğin şık bir görünümü vardır. Ancak erkekler için iyi bir giyimin başka unsurları da vardır. Bu da giydikleri kıyafetlerin içerisinde rahat ediyor ve dışarıdaki hava şartlarına uyum sağlıyor olmalarıdır. Bu noktada en iyi seçimlerden biri erkek polar olmaktadır.

Polar kıyafetler kullanışlılık açısından en iyi kıyafetlerdir. Genellikle kışlık ve mevsimlik olarak üretilen bu kıyafetler ile erkekler hem güzel bir görünüm elde ederken hem de rahat bir kullanım deneyimi yaşamaktadır. Erkek polar modelleri içerisinden kendi tarzına uygun modelleri seçen erkekler yılın birçok ayında bu ürünleri kullanabiliyorlar.

Polar aslında kumaşa verilen bir isimdir. Ancak bazı kıyafetler polar kullanılarak yapıldığı için bu kıyafetlerden bahsederken de polar ismi kullanılabiliyor. Özellikle hırka, ceket ve sweat gibi giyim ürünlerinde bu kumaştan çok fazla yararlanılıyor. Bunun sonucunda da en tarz erkek polar modelleri ortaya çıkıyor.

Polar kumaş özellikleri ve kullanımı açısından diğer birçok kumaş türünü geride bırakmıştır. Çekme yapmadan yıkanılabilmesi, ütüye gerek duyulmaması, yumuşak olması, sıcak tutması, hava geçirgenliğine izin vermesi, tüylenmemesi ve daha birçok özelliği ile polar kumaş kıyafetlerde kullanılmaktadır. Biz de Bad Bear erkek ve kadın giyim markası olarak sarışını yaptığımız birçok üründe bu kumaşları kullanıyor, müşterilerimizin rahat bir kullanım deneyimi yaşamasını sağlıyoruz.

Polar kumaş ile üretilen kıyafetlerin önemli bir diğer özelliği de kolay bir şekilde baskı yapılabiliyor ve işlenebiliyor olmalarıdır. Bu nedenle şık ve tarz polar giysi üretimi diğer kumaşlardan biraz daha kolaydır. Erkek müşterilerimizin polar kıyafetlerden neler beklediğini biliyor, bu noktada erkek polar hırka, erkek polar sweat ve polar ceket erkek modelleri ile ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Erkek Polar Modelleri

Erkek giyim ürünleri içerisinde en çok modeli olan kıyafetlerin başında şüphesiz polar kıyafetler geliyor. Gerek birçok kıyafet türünde kullanılabiliyor olmaları gerek kolay işlenebiliyor olmaları nedeniyle polar kıyafetler diğer kıyafetleri geride bırakmıştır diyebiliriz.

Polar kumaşının birçok üründe kullanılabildiğini belirtmiştik. Bu doğrultuda en iyi kalitedeki polar kumaşları temin ederek hırka, ceket ve sweat gibi giyim ürünlerinde kullanmaktayız. Erkek müşterilerimizin çok tercih ettiği Bad Bear siyah polar bu ürünler içerisinde en çok tercih edilen giyim modellerinden biridir.

Polar kumaşlara kolay bir şekilde baskı yapılabiliyor olması nedeniyle baskılı polarlar son yıllarda oldukça revaçtadır. İyi bir giyim tarzına sahip olan erkekler dolaplarında mutlaka baskılı polarlara yer verdiğinden biz de Bad Bear olarak müşterilerimiz için ayılı erkek polar modelleri satmaktayız. Ayı logolu erkek polar modelleri ile müşterilerimiz hem şık bir görünüm elde ederken hem de rahat bir kullanım deneyimi yaşıyor. Eğer siz de firmamızın simgesi olan ayı baskılı erkek polar modelleri içerisinden kendi tarzınıza uygun yeni sezon erkek polar modelleri satın almak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bad Bear olarak polar kumaşını birçok giyim ürününde kullanmaktayız. Ancak erkek müşterilerimizin birçoğu erkek mevsimlik polar modelleri içerisinde yer alan erkek polar hırka modelleri satın almayı tercih ediyor. Biz de moda ekibimiz ile birlikte erkek müşterilerimiz için en tarz hırka modellerini hazırlama ya özen gösteriyoruz.

Erkek Polar Fiyatları

Erkek polar ürünlerinin fiyatlarını belirleyen belli başlı etmenler vardır. Bunların başında şüphesiz kullanılan poların kalitesi yer almaktadır. İyi bir polar kumaşın hangi özelliklere sahip olduğunu biraz önce belirtmiştik. Eğer giyim ürününde kullanılan polar kaliteli ve orijinal ise erkek polar fiyatları biraz daha fazla olabilir. Kumaş kalitesinin yanı sıra model, marka ismi ve işleme gibi detaylar da polarların fiyatlarını belirleyen etmenler arasındadır. Örneğin polar hırkalarda model ve işleme sweat ürünlerine oranla daha zor olduğu için erkek polar hırka fiyatları biraz daha fazla olmaktadır.

Bad Bear giyim markası olarak polar satın almak isteyen müşterilerimiz için kaliteli ve şık ürünlerin yanı sıra uygun fiyatlı etiket garantisi de sunuyoruz. Polar giyinmek isteyen müşterilerimizin alacakları ürünlerden ve mağazadan ne gibi beklentilerinin olduğunu biliyor, bu doğrultuda hizmet veriyoruz. Giyim ürünlerinde kullanacağımız kumaşları en iyi firmalardan tercih ediyor, moda ekiplerimizin ülkemizdeki ve diğer ülkelerdeki son moda giyim ürünleri hakkında verdiği bilgiler doğrultusunda profesyonel ekiplerimiz ile birlikte kıyafet haline getiriyoruz. Ardından siz değerli müşterilerimiz ile hem satış öncesinde hem de satış sonrasında sağlıklı bir iletişim kurarak benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Eğer siz de benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşarken aynı zamanda şık bir tarz elde etmek isterseniz badbear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bad Bear giyim markası olarak yalnızca modayı ve modaya yön veren isimleri değil aynı zamanda alışveriş sektöründeki meydana gelen gelişimleri de takip ediyoruz. Bir süredir yayında olan badbear.com.tr adresinde yer alan online alışveriş sitesi ile siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet veriyoruz. Siz de bu benzersiz alışveriş deneyimini yaşamak ve kulübe katılmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Full Zip Erkek Triko Erkek Softshell

21.02.21.003-C38
₺258,99 KDV Dahil
₺369,99 KDV Dahil
Siyah Fermuarlı Basic Polar Erkek Polar
19.02.21.006-C01
₺188,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
Bad Bear Erkek Antrasit Outdoor Düz Renk, Uzun Kol, Polar
19.02.21.006-C02
₺188,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
Lacivert Fermuarlı Basic Polar Erkek Polar
19.02.21.006-C07
₺188,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
Kırmızı Fermuarlı Basic Polar Erkek Polar
19.02.21.006-C26
₺188,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
Haki Fermuarlı Basic Polar Erkek Polar
19.02.21.006-C70
₺188,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
Bad Bear Erkek Antrasit Outdoor Düz Renk, Uzun Kol, Polar
19.02.21.007-C02
₺202,99 KDV Dahil
₺289,99 KDV Dahil
Lacivert Fermuarlı Basic Polar Erkek Polar
19.02.21.007-C07
₺202,99 KDV Dahil
₺289,99 KDV Dahil
21.02.21.001-C01
₺209,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
21.02.21.001-C70
₺209,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
21.02.21.011-C01
₺174,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
21.02.21.011-C07
₺174,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
21.02.21.008-C54
₺209,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
20.02.12.033-C70
₺244,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
1