Erkek Mont Modelleri ve Fiyatları

Pek çok erkek için şık bir giyim tarzının olması önemli önceliklerden birisidir. Erkekler kendi günlük yaşamları ve iç dünyaları doğrultusunda çeşitli giyim parçalarını bir araya getirerek bir kombin yaratır. Erkekle yarattıkları bu kombin ile birlikte dışarıya karşı şık görünmek isterken aynı zamanda gün boyunca rahat etmek de ister. Bu nedenle başta mont olmak üzere önemli giyim parçalarını seçerken özen gösterirler.

Çoğu kişi mont satın alırken giyecekleri mevsimde kendilerini sıcak tutacak türde montlar tercih eder. Ancak giyinmeye önem veren ve şık bir tarz yaratmak için uğraşan erkekler için bu ikinci plandadır. Yarattığı stile güvenen bir erkek için en iyi mont en tarz erkek mont modelleri kullanılan monttur. Bu nedenle kışın en soğuk günlerinde dahi kombinlerini tamamlamak için ince mont giyen erkekleri görmek mümkündür.

Bazı erkekler bir giyim tarzına sahip olduklarını düşünseler de mont seçiminde kararsız kalabilmektedir. Mont seçerken öncelikle kişinin gün içerisinde nasıl davranışlar gösterdiğini bilmesi gerekir. Gün boyunca dışarda bulunup rahatlık ve konfor isteyen kişiler kabarık ve şişme montlar tercih etmemelidir. Bu kişiler havanın da etkisini göz önünde bulundurarak kaşe ve kaşmir dokulu montları tercih etmelidir. Eğer kişi kısa süreliğine dışarı çıkacaksa ve sportif bir görünüm oluşturmak istiyorsa bu noktada kabarık ve şişme montlar en iyi tercih olacaktır.

Erkek montu seçilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise montun genel özelliğidir. Montun taşıdığı özellikler tarzın aksine kaliteyi belirlemektedir. Bu nedenle satın alınacak montun dikişi, kumaşı, su geçirmezliği, hava alışveriş özelliği, cepleri, kapüşonu, iç astarı, esneme özelliği ve dayanıklılığının en iyi şekilde sağlanmış olması gerekmektedir. Bu aşamada ürün özelliklerini görmek için pek çok erkek fiziki mağazalardan alışveriş yapmak istemekte. Ancak Bad Bear markası olarak montlarda olması gereken bu özellikleri her ürünümüzde sağlayarak müşterilerimiz için en iyi kalitedeki ürünleri web sitemizde satmaktayız.

Erkek Mont Modelleri

Giyimine önem veren erkeklere hitap eden erkek mont modelleri farklı şekillerde üretilir. Çünkü her erkeğin iç yaşantısı ve tarzı farklı olduğu için her stile uygun montların bulunması gerekir. Örneğin renkli bir yaşam tarzına sahip olan erkekler kombinlerinde ayı baskılı erkek mont modelleri tercih ederken daha ağırbaşlı kişiler deri montları daha çok tercih etmektedir. Bu nedenle erkek giyim mağazaları her ihtiyaca uygun erkek mont satışa sunmaktadır.

Erkek mont modelleri içerisinde erkekler daha çok mevsimlik montlardan yana tercih kullanır. Çünkü her erkek mevsimlik mont modelleri içerisinden kendine uygun tarzı sağlayacak bir parça bulabilmektedir. Ayrıca bu montlar yılın birçok ayında kullanılabildiği için kombin yaparken daha sık kullanılır. Erkekler bu noktada mevsimlik mont seçerken daha çok baskılı erkek mont modelleri tercih ederler. Bu montlar özellikle spor ve casual giyinen erkekler için üretildiğinden birçok alt ve üst parça ile kolay bir şekilde kombinlenebilir. Erkekler baskılı montlar içerisinde daha çok ayı logolu erkek mont modelleri tercih eder. Markamızın satışa sunduğu ayılı erkek mont modelleri her yaştaki ve her tarzdaki erkek için en iyi seçimlerden birisidir.

Erkek mont modellerinden kimi çok uzun zamandır kombinlerde yer alan parçalardır. Örneğin şişme mont olarak bilinen mont modelleri gerek her türlü hava koşulunda kullanılması gerek kolay kombinlenebilir olması nedeniyle pek çok erkek tarafından kullanılmaktadır. Ancak zaman zaman mağazalarda satılan yeni sezon erkek mont modelleri klasikleşmiş giyim anlayışına son vermektedir. Örneğin son yıllarda yeni sezon ürünleri olarak satılan baskılı montlar pek çok erkek tarafından tercih edilmektedir. Bu ürünlerin çok sık tercih edilmesinin arkasındaki sebep erkeklerin farklı görünme isteği olsa da spor ve casual gibi çok sık tercih edilen giyim tarzlarına uygun olması da önemli bir sebeptir.

Montlar aynı zamanda kesim olarak da farklı modellerden oluşur. Örneğin kullanım kolaylığı ve rahatlık sağlaması nedeniyle casual giyinen erkekler kolsuz montları daha çok tercih eder. Aynı zamanda kapüşonlu erkek mont modelleri de çok sık tercih edilmektedir. Bu mont modelleri daha çok yağmurlu havaların hakim olduğu yerlerde tercih ediliyor.

Erkek montları renk ve model olarak çok fazla çeşitliliğe sahip değildir. Ancak yine de pek çok modeli giyim tarzlarına uyarlanabilir. Özellikle spor giyim tarzı ve casual giyim tarzı benimseyen erkekler kendilerine uygun mont bulmakta çok fazla zorluk yaşamazlar. Ancak klasik giyinen erkekler için mont seçimi daha zorlu olabilmektedir. Klasik giyinen erkekler daha çok kaşe kaban giymeyi tercih etmektedir. Kendi giyim tarzınıza en uygun montu satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Mont Fiyatları

Bir giyim tarzı yaratılırken tercih edilen kıyafetlerin yanı sıra fiyatları da önemlidir. Bu nedenle mont satın almak isteyen her erkek mont fiyatları içerisinden uygun olanlarını ve kendi tarzlarına uygun modelleri tercih etmektedir.

Bir montun fiyatı belirlenirken marka ve ürün kalitesinin yanı sıra uygulanan işçiliğin de büyük bir önemi vardır. Örneğin klasik günlük erkek montları ile deri montlar karşılaştırıldığında deri montların fiyatları bir miktar daha fazla olmaktadır.

Kombinde yer verilen montlar belirlenirken her erkek uyumluluk ve şıklığın oluşmasına önem verir. Ancak bunlar kadar önemli olan bir detay daha vardır ki o da giyilen montun kaliteli olup olmadığıdır. Bu nedenle montun marka ve fiyatına dikkat edilmelidir. Kaliteli markalardan üretilen montlar fiyat olarak kalitesizlerden daha fazla olduğu için kendisini ön plana çıkaracaktır. Yani şıklık yaratırken kalite asla geri planda tutulmamalıdır.

Günümüzde tercih edilen birkaç adet mont modeli vardır. Web sitesinde bizim de satışını yaptığımız bu mont modellerinin ortalama fiyatları şu şekildedir;

  • Erkek Şişme Montlar 199,99 ₺’den başlayan fiyatlarla
  • Erkek Ceket Montlar 174,99 ₺’den başlayan fiyatlarla
  • Erkek Softshell Montlar 124,99 ₺’den başlayan fiyatlarla web sitemizde satışa sunulmaktadır. Web sitemizi ziyaret ederek kendi tarzınıza ve bütçenize uygun erkek montlarını en güvenli alışveriş garantisiyle satın alabilirsiniz.

Erkek Pilot Mont Erkek Polar Erkek Şişme Mont

Kışın aklındaki tek şey, soğuk değil stilin olmalı.

Dış faktörlerden koruyan özel kumaşı ve rahat kalıbı

ile şişme mont sevenler için… Dominic!

21.02.15.011-C70
₺347,99 KDV Dahil
₺579,99 KDV Dahil
1