Erkek Triko Modelleri ve Fiyatları

Moda ve şık giyim söz konusu olduğunda kadınlar biraz daha ön plana çıksa da erkekler de en az kadınlar kadar modaya ve şık giyinmeye özen göstermektedir. Her erkeğin kendine has bir giyim tarzının olması da bunun göstergesidir. Erkekler kullanım amacı ve zevkleri doğrultusunda bir stil ortaya çıkartırlar ve bu şekilde kendilerini ifade ederler.

Erkeklerin günümüzde tercih ettiği birçok giyim tarzı vardır. Bunların içerisinde en popüler olanları spor giyim, klasik giyim ve casual giyimdir. Erkekler spor giyim tarzını rahatlık amacıyla tercih ederken klasik giyim tarzını şık bir görünüm elde etmek için tercih etmektedir. Erkekler casual giyim tarzını ise hem rahatlık hem de şıklık elde etmek için tercih ederler.

Günümüzde birçok erkek günlük yaşantısında casual yani günlük giyim tarzını tercih etmektedir. Çünkü spor giyim tarzı her ortama ayak uyduramazken klasik giyim tarzı da rahat etmeye müsait değildir. Ancak casual giyim tarzına uygun kıyafetler ile hem rahat bir kullanım deneyimi elde etmek hem de şık bir tarz ortaya koymak mümkündür. Öyle ki birçok erkeğin casual giyim tarzını daha çok benimsemiş olması bunun bir göstergesidir.

Casual giyim tarzını benimseyen erkekler belli başlı kıyafetleri kombinlerinde kullanır. Örneğin kış aylarında birçok erkek kombinlerinde mutlaka erkek triko ürünlerine yer vermektedir. Birçok erkek kazak giyerek hem soğuk hava koşullarına uyum sağlamakta hem şık bir görünüm elde etmekte hem de rahat bir kullanım deneyimi elde etmektedir. Bu noktada pek çok erkek triko modelleri içerisinden kendi giyim tarzlarına uygun ürünler seçmektedir.

Triko kazaklar giyim sektöründe özel bir yere sahip olan triko kumaşlardan yapılmaktadır. Bu kumaşlar çoğu zaman yün ve pamuk ipliğinin özel makinelerde işlenmesi sonucu elde edilmektedir. Triko kullanılan kazaklarda ince bir detay olan atkılı örme sistemi göze çarpmaktadır. Bu da erkek kazak modelleri içerisinde sadelik ve ince detayların bir arada bulunmasını sağlamaktadır.

Triko ile kazak çoğu zaman karıştırılan iki kavram olmuştur. Bu nedenle giyim sektöründe kimi zaman karışıklıklar ortaya çıkabilmektedir. Aslında iki terim arasındaki fark oldukça basittir. Kazak bir giyim ürünüdür ve farklı kumaşlar kullanılarak üretilebilir. Triko ise bir işleme tekniğidir. Kumaşın düz örgü makinelerinde atkılı örgü tekniği ile üretilmesi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Triko kumaşların kullanıldığı kazak modelleri de triko kazak olarak adlandırılmaktadır.

Erkek Triko Modelleri

Erkek kazakları pek çok modelde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle erkeklerin çok tercih ettiği bir giyim ürünü olması nedeniyle birçok model ortaya çıkmıştır.

Erkek kazak modelleri içerisinde en çok tercih edilen modellerden biri erkek triko kazaktır. Yün ve pamuğun özel olarak işlenmesi sonucu ortaya çıkan bu ürünler casual giyim tarzına sahip pek çok erkek tarafından kullanılmaktadır. Özellikle soğuk kış günlerinde sağladığı kolaylıklar ve diğer faydaları ile birlikte her erkeğin dolabında olması gereken ürünlerden biridir diyebiliriz.

En tarz erkek kazak modelleri içerisinde boğazlı kazaklar ayrı bir yere sahiptir. Özellikle siyah renklerde tercih edilen boğazlı kazak erkek kombinlerinin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Alt tarafı normal kazak olan ancak boğazı kaplaması ile bilinen bu kazaklar şık ve tarz bir görünüm elde etmek için en iyi seçimlerden biridir. Siz de en şık ve en kaliteli erkek boğazlı kazak modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Erkek triko kazak modelleri içerisinde en çok tercih edilen modellerden biri de balıkçı yaka kazak erkek ve yarım balıkçı yaka kazak erkek modelleridir. Bu kazak modellerinde yaka kısmı biraz daha boğaza yakındır. Yani ne boğazlı kazak kadar geniş bir yakaya sahiptir ne de V yaka kazak kadar açık bir yakaya sahiptir. Özellikle casual giyim tarzının önemli parçalarından biri olan balıkçı yaka kazaklar yeni sezon erkek kazak modelleri içerisinde sıkça satışa sunulmaktadır. Özellikle erkek polo kazak modelleri bu ürünler için en iyi seçimlerden biridir.

Erkek kazakları çoğu zaman sadeliği ile ön plana çıksa da özellikle genç yaştaki erkekler baskılı erkek kazak modelleri giymeyi daha çok tercih ediyor. Bu noktada özellikle genç erkeklere hitap eden markamız logosu olan ayılı erkek kazak modelleri ile genç erkeklerin şık bir tarz elde etmesini sağlıyor. Ayı logolu erkek kazak modelleri ile alışılmışın dışına çıkarak hem şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız hem de kendinizi daha özel hissetmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için çok sayıda ayı baskılı erkek kazak modellerini uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Erkek Triko Fiyatları

İyi bir giyim her ne kadar kaliteli ve şık ürünler ile meydana geliyor olsa da kombinde yer verilen ürünlerin fiyatları da iyi giyimi belirleyen etmenler arasındadır. Öyle ki pek çok kişi en iyi tarzı ortaya koymak için uygun fiyatlı etiketler aramaktadır. Bu noktada kazak giyerken uygun fiyatlı etiket arayan erkekler erkek triko fiyatları ve erkek kazak fiyatları şeklinde aramalar yapmaktadır. Bad Bear markası olarak müşterilerimizin benzersiz bir alışverişten neler beklediğini biliyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimiz için en iyi hizmeti sağlamak için triko kazaklarda 59,99 ₺’den başlayan fiyatları kullanıyor, her erkeğin bu harika ürünlere sahip olmasını sağlıyoruz.

Bad Bear markası olarak giyim sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bugüne kadar her zaman ilk önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Bu noktada satış destek personelimizden müşteri hizmetleri personelimize kadar bütün kadromuzla en kaliteli hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Benzersiz bir giyim deneyimi yaşamak isteyen erkek ve kadın müşterilerimiz alanında uzman tasarım ekiplerimizin ortaya çıkarmış olduğu modaya uygun ve şık kıyafetler ile harika kombinler ortaya çıkarabiliyor. Üstelik bunların tamamını uygun fiyat garantisi ile yapıyoruz. Siz de bu eşi benzeri olmayan alışveriş deneyimine tanık olmak ve Bad Bear kulübüne katılmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Crewneck Erkek Hoodie Erkek Sweatshirt

Haki renk üzerine nakış işlemeli logo detayı ve rahat kalıbı

ile Dapple’ın sade doğasını 4 mevsim yaşa!

19.02.22.009-C70
₺119,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
1