Erkek Yelek Modelleri ve Fiyatları

Her erkek kendi zevkleri ve kullanım alışkanlığı doğrultusunda kendine has bir giyim tarzı yaratmıştır. Özellikle dışarıda vakit geçirmeyi seven erkekler girdikleri ortamlarda dikkatleri üzerlerine çekebilmek için şık bir tarz oluşturmaya dikkat ederler. Bu doğrultuda spor, klasik ya da günlük fark etmeksizin kendi tarzlarına göre giydiği kıyafetlere çok dikkat ederler.

Erkekler için birçok giyim tarzı vardır. Bunlar içerisinde klasik ve casual giyim tarzı oldukça popüler olsa da spor giyim tarzı daha çok tercih edilmektedir. Birçok erkek hem rahat olmaları hem kolay bir şekilde kombin yapılabiliyor olmaları hem de model çeşitliliğinin fazla olması nedeniyle bu giyim tarzını benimsemiştir.

Erkek spor giyim tarzında belli başlı kıyafetler yoktur. Spor giyinmek isteyen erkekler gidecek ortamları göz önünde bulundurur, ona göre kıyafet aksesuar seçimi yapar. Çünkü erkeklere özgü spor giyim tarzında birçok model vardır ve hepsi her ortamda giyilmez. Ancak öyle bir giyim ürünü vardır ki spor giyinen ve iyi bir tarzı olan herkes bu giyim ürünlerini birçok ortamda giyebilir.

Erkek yelek spor giyim tarzlarında en çok şıklık yaratan ve diğer kıyafetler ile kolay bir şekilde uyum sağlayabilen giyim ürünlerinin başında gelmektedir. Mevsimlik olarak kullanılabildiği gibi soğuk kış aylarında da kullanılabilen erkek yelek modelleri birçok erkek tarafından sevilerek kullanılıyor. Hem renk çeşitliliğinin hem de model çeşitliliğinin olması bu giyim ürünlerini önemli bir parça haline getiren unsurlardır.

Bad Bear olarak spor giyinmeyi seven ve iyi bir tarz sahibi olmak isteyen erkek müşterilerimiz için en tarz erkek yelek modelleri içerisinden özel tasarım ürünleri satmaktayız. Spor giyimin vazgeçilmez parçalarından biri olan erkek yelekleri ile şık bir görünüm elde ederken aynı zamanda rahat bir kullanım deneyimi yaşamak istiyorsanız size özel bu ürünlerimize göz atabilirsiniz. Satışını yaptığımız erkek yelekleri hakkında bilgi sahibi olmak için badbear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Yelek Modelleri

Yelekler daha çok spor giyim tarzında tercih edilen giyim ürünleri oldukları için model çeşitliliği oldukça fazladır. Hemen hemen her kombinde uyum içinde giyilebilen bu giyim ürünleri birçok ortamda rahatça kullanılabilir.

Erkek yeleklerinin neredeyse tamamı kolsuzdur. Yalnızca omuzlara kadar devam eden kesimi ile birlikte kendine has bir tarz oluştururlar. Spor giyinen erkekler bu doğrultuda çoğunlukla erkek şişme yelek giymeyi tercih eder. Erkek şişme yelek modelleri hem tarz yaratmak için hem de yılın birçok ayında dışarıdaki hava şartlarına uyum sağlamak için kullanılabilir. Ancak çoğu zaman erkek mevsimlik yelek modelleri şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Her yeni sezon erkek yelek modelleri içerisinde yeni yeni modeller ortaya çıkmaktadır. Modanın yön vermesi ile ortaya çıkan yeni sezon erkek şişme yelek modelleri üzerine tasarım ekiplerimiz çalışmalar yaparak siz değerli müşterilerimiz için her sezon yeni yelek modellerimizi satışa sunuyoruz. En tarz erkek şişme yelek modelleri içerisinden kendi tarzınıza uygun olan modele sahip olmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Erkek yeleklerinde baskılı modeller son yıllarda çok fazla erkek tarafından tercih edilmektedir. Biz de Bad Bear markası olarak spor giyinen ve iyi bir tarza sahip olan müşterilerimiz için ayı baskılı erkek yelek modelleri satmaktayız. Firmamızın simgesi olan ayı logolu erkek yelek modelleri hemen hemen her kıyafet ile uyum sağlayabilmektedir. Ayılı erkek yelek modelleri ile şık bir görünüm elde edebilir, girdiğiniz ortamlarda kendinizi daha özel hissedebilirsiniz.

Erkek yeleklerde baskı son yıllarda şişme yeleklerde de görülmeye başlamıştır. Öyle ki markamız bu doğrultuda erkek müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerine getirmek için ayı baskılı erkek şişme yelek modelleri satmakta. Ayı logolu erkek şişme yelek modelleri ile birlikte şık bir tarz ortaya koymak mümkün. Siz de erkek mevsimlik şişme yelek modelleri ile ayılı erkek şişme yelek modellerinin muhteşem uyumuna tanıklık etmek istiyorsanız badbear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Erkek yelek modelleri yalnızca şişme montlardan ibaret değildir. Klasik giyinen birçok erkek takım elbisenin altına yelek giymeyi tercih etmektedir. Bununla outdoor giyinerek dışarda vakit geçirmek isteyen erkekler de kendi tarzlarına uygun yelek modelleri bulabilmektedir.

Erkek Yelek Fiyatları

Erkek yelek fiyatları belirlenirken birçok faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Marka, model, kesim şekli, kumaşın kalitesi, işçilik kalitesi ve kullanım amacı gibi birçok faktör yelek fiyatlarının belirlenmesinde etkili olmaktadır. Örneğin erkek şişme yelek fiyatları ile takım elbise ceketleri arasında büyük bir fiyat farkı olabilir. Çünkü hem model hem kumaş hem de kullanım amacı arasında önemli bir fark vardır.

Bad Bear markası olarak her zaman iyi bir giyimin ve benzersiz bir alışverişin nasıl olması gerektiğini biliyoruz. Bu doğrultuda yelek sahibi olmak isteyen müşterilerimize en şık ve en kaliteli yelekleri uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz. Siz de benzersiz bir alışveriş deneyimi ile birlikte en şık erkek yelek modellerine sahip olmak istiyorsanız badbear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bad Bear markası olarak kurulduğumuz ilk günden şu ana kadar her zaman ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. Bu doğrultuda kullanılacak kumaşların seçiminden satış sonrasında müşterilerimiz ile iletişimimize kadar her aşamada belirlediğimiz kalite standartları ölçüsünde hizmet veriyoruz. Kulübe hoş geldin! diyerek siz değerli müşterilerimizi de onlarca kategori ve model arasından seçim yapmak için web sitemize bekliyoruz.

Firmamız iyi bir giyimin yalnızca şıklık ile elde edilmeyeceğini biliyor ve bu doğrultuda hizmet veriyor. Alanında uzman tasarım ekiplerimiz ülkemizdeki ve diğer ülkelerdeki en sen moda tercihlerini takip ediyor, modaya yön veren isimler ile birlikte çalıyor. Kaliteli ve orijinal kumaşları profesyonel işçilerimiz ile buluşturuyor, en son moda giyim ürünlerini siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Bu şekilde müşterilerimizin benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşarken aynı zamanda şık bir stil yakalamalarını ve kendilerini daha özel hissetmelerini sağlıyoruz. Üstelik bunların tamamını uygun fiyatlı etiketler kullanarak yapıyoruz. Siz de Bad Bear kulübüne katılmak istiyorsanız badbear.com.tr adresinden kısa süre içerisinde üyelik oluşturabilir ve bu moda dünyasının içine dahil olabilirsiniz.

Erkek Mont Ceket Erkek Mont Erkek Sweatshirt

Yeşil Kapüşonlu Basic Polyester Erkek Yelek
18.02.17.001-C09
₺399,99 KDV Dahil
Siyah Kapüşonlu Basic Polyester Erkek Yelek
18.02.17.001-C01
₺399,99 KDV Dahil
Lacivert Kapüşonlu Basic Polyester Erkek Yelek
18.02.17.001-C07
₺399,99 KDV Dahil
Siyah Kapüşonsuz Basic Polyester Erkek Yelek
18.02.17.004-C01
₺379,99 KDV Dahil
Lacivert Kapüşonsuz Basic Polyester Erkek Yelek
18.02.17.004-C07
₺379,99 KDV Dahil

Denizde ve karada, ne istediğini bilenler için asla sürpriz yok…

Walker’ın rüzgar geçirmeyen kumaşı ve fit kalıbı ile

doğal koşulların sadece tadını çıkarırsın!

18.02.17.004-C70
₺379,99 KDV Dahil
1