Şapka Modelleri ve Fiyatları

Her mevsim için uygun olarak tasarlanan şapka modelleri, kombinlerinizin vazgeçilmez parçalarından biridir. Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanan farklı şapka modelleri bulunur. Aynı zamanda tercih edebileceğiniz unisex şapka modelleri de vardır. Erkek şapka modelleri hem renk hem de tarz açısından farklı yollara ayrılabilir. Erkek şapka alternatifleri arasında yer alan kasket model şapkalar, genellikle olgun insanların yaş grubunun tercihleri arasında yer almaktadır. Cap şapka kategorisinde ise birçok farklı alternatifler yer alır. Kasket modele benzer bir yapısı olan flat cap, daha düz bir görünüşe ve başı arka kısmından öne doğru saran bir yapıya sahiptir. Kışlık erkek şapka alternatiflerinden biri olan bere modelleri kış mevsiminde sıklıkla kullanılır. Her türlü kıyafete kolayca uyum sağlayabilen bere türünün örgü, desen ve kumaş alternatifleri bulunur. Ayrıca pilot şapka olarak isimlendirilen kürklü şapka modeli seçenekleri de kış mevsiminde çokça tercih edilir.

Şapka Modelleri

Bed Bear şapka modelleri her cinsiyet, yaş ve beden seçeneklerini siz müşterilerimizle buluşturur. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden imal edilen şapka modelleri uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Bad Bear şapka çeşitleri hem klasik hem de spor kombinlerinize kolay bir şekilde uyum sağlar. Üzerinde baskı ve işleme bulunan modelleri spor kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek renk ve sade görünüme sahip alternatifler arasında yer alan şapka modelleri ise klasik kombinlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bad Bear baseball şapkalarını ise günlük giyiminizde basic tişört ve jean pantolonlar ile birlikte tamamlayabilirsiniz. Bu sayede yaz sıcaklarında güneşten kendinizi korunurken, rahat kombininiz ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Günlük giyimde rahat giysileri tercih eden insanlar için birbirinden çeşitli şapka alternatifi bulunur. Nefes alıp veren yapısı yaz aylarında meydana gelen terlemenin önüne geçmenize oldukça yardımcı olur. Ürünlerin iç bölümünde yer alan ter bandı, ter emilimini sağlarken aynı zamanda çabuk kurumasını da sağlar. Böylece Bad Bear şapka seçeneklerini spor yaparken kullanabilirsiniz.

En Tarz Şapka Modelleri

Kombinlerin tamamlayıcı parçası olan en tarz şapka modelleri, her mevsim sıklıkla tercih edilir. Tarzınızı öne çıkaran bu şapka modelleri aynı zamanda çok kullanışlıdır. Özellikle yazlık şapka modelleri, güneşe doğrudan maruz kalmanızın önüne geçer. Böylece güneşli ve sıcak günlerde kendinizi koruyabilir ve çok daha rahat hissedebilirsiniz. Yaz mevsimlerinde tercih edilen modellerden biri de hasır şapkalardır. Hasır modelleri plaj kıyafetlerinizde kullanarak tarz bir yaz kombini elde edebilirsiniz. Ayrıca hasır yapısı sayesinde hava alan bu modelleri hem spor hem de klasik kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle spor giyimden hoşlananların dikkatini çeken Bad Bear erkek şapkaları, farklı desen ve renk kullanılarak hazırlanır. Bad Bear erkek şapka seçenekleri arasında yer alan ayı logolu şapka modelleri ile şık ve tarz bir kombin elde edebilirsiniz. Spor şapka modelleri nerdeyse her sezonun trend parçaları arasında ilk sıralarda yer alır. Bu en tarz şapka modellerini eşofmanlarınız ve tişörtleriniz ile kombinleyerek spor tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Yeni Sezon Şapka Modelleri

Spor şapkaları ile öne plana çıkan markalardan biri olan Bad Bear, ürünlerinde dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanır. Adidas erkek şapka modellerinin farklı desen ve renkleri bulunur. Ayı logo baskılı şapka modelleri, hem görünümü hem de rahatlığı ile gençler tarafından oldukça fazla tercih edilir. Spor ve yürüyüş yapanlar için iyi bir ürün olan beyzbol şapkası alternatifleri, cildinizde oluşan terin ve nemin emilimini sağlayarak spor esnasında dikkatimizin dağılmasını engeller. Yine Ayı Logosunun işlemesinin yer aldığı Bad Bear erkek şapka modelleri, sportif tarzı ile öne çıkar. Ürün tasarımında kullanılan malzemeler, şapkanın rahat ve hafif olmasını sağlar. Kullanıcıya konforlu bir kullanım sunan yeni sezon şapka modelleri, güneşe karşı etkin koruma sağlar.

Şapka Fiyatları

Şapkaların birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Güneşten korunmak için kullanılan şapkalar aynı anda aksesuar amaçlı olarak da kullanılır. İngiliz kasket şapka alternatifleri özellikle kış ve bahar mevsimlerinde sıklıkla tercih edilir. Kalın bir kumaşa sahip bu modeller kafanızı sıcak tutma özelliğiyle bilinir. İngiliz kasket modeli şıklık için uygun olan ürünler arasında yer almaktadır. Hakkını klasikten yana kullananların ilk tercihleri arasında yer alan ressam tipi şapka seçenekleri, farklı renk ve desen alternatifleri ile birbirinden farklı kombin oluşturmanızı sağlar.

Ayı Baskılı Şapka Modelleri

Yaz sporları için tasarlanan ayı baskılı şapka modelleri parlak güneş ışığını, sıcaklığı ve yüksek hiperaktivite sebebiyle oluşan teri yüzünüzden, saçınızdan ve gözünüzden uzak tutmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple yazlık ayı baskılı şapka modellerinde, nem ve ter emiciliği yüksek malzemeler ve güneş ışığını kesebilmek için geniş açılı bir yapıya sahip vizör malzeme kullanılır. Hem kış hem de yaz sporları için üretilen şapka modellerinde UV korumalı kumaş ve desen alternatifi bulunabilir. Birçok kumaşta UV koruması özel bir boya formülü ile sağlanır.

Atletik giysilerde olduğu gibi, spor şapkaları da yapay olmayan malzemelerden (yünü veya pamuk) veya sentetik liflerden (polyester,mikrofiber, polar ya da naylon) üretilebilir. Doğal materyaller, ekseriyetle yünden yapılan şapka modelleri, genellikle termal özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Yün şapkalar, teri, nemi ve kokuyu emmek için doğal bir yapıya sahiptir.

Bad Bear Markasında Online Alışveriş Hizmeti

Bad Bear markası üzerinden yapacağınız herhangi bir alışveriş güvenilir olacak bir şekilde nitelendirilmektedir. Bununla beraber müşteri güvenilirliği için ise firmamız içerisinde ayrı bir güvenlik prosedürü de söz konusudur. Müşterilerimizin her daim online alışveriş sırasında güvenli bir biçimde alışveriş yapmasını sağlayabilmek ve güvenilir alışverişlerini daha keyifli hale getirebilmek adına her anlamda çaba gösteriyoruz. Markamız ve firmamız adı altında çalışan personellerimiz ve teknik destek ekibimiz sürekli Bad Bear markasının daha güvenilir bir ortam oluşturmasına olanak sağlıyor. Ayrıca daha kaliteli hizmetin verilebilmesi için de var güçleriyle birlikte çalışıyorlar. Bütün bu her konuya ek olarak ise Bad Bear markası üzerinden yapacak olduğunuz online alışverişlerde birçok imkan vardır. Alışverişleriniz SSL ile beraber desteklenerek her türlü kişisel bilginiz ya da kredi kartı bilgileriniz yüksek güvenlikli sunucular üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Bandana Bere Boyunluk

 

Haki Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.002-C70
₺99,99 KDV Dahil
Beyaz Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.004-C04
₺99,99 KDV Dahil
Kırmızı Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.004-C26
₺99,99 KDV Dahil
Mavi Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.004-C28
₺99,99 KDV Dahil
Kırmızı Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.004-C54
₺99,99 KDV Dahil
Antrasit Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.005-C02
₺129,99 KDV Dahil
Beyaz Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.005-C05
₺129,99 KDV Dahil
Lacivert Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.005-C07
₺129,99 KDV Dahil
Haki Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.005-C70
₺129,99 KDV Dahil
Siyah Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.006-C01
₺119,99 KDV Dahil
Lacivert Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.006-C07
₺119,99 KDV Dahil
Sarı Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.006-C12
₺119,99 KDV Dahil
Yeşil Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.006-C13
₺119,99 KDV Dahil
Bordo Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.006-C20
₺119,99 KDV Dahil
Haki Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.006-C70
₺119,99 KDV Dahil
Lacivert Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.007-C07
₺129,99 KDV Dahil
Beyaz Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.008-C04
₺99,99 KDV Dahil
Kırmızı Spor Basic Pamuklu Unısex Şapka
19.02.42.008-C26
₺99,99 KDV Dahil
1 2 3 >