Kemer Modelleri ve Fiyatları

Erkeklerin kemer kullanımı oldukça eski zamanlara dek sürer gelmekte olan bir alışkanlıktır. Kimi erkekler kemer takmayı pek fazla sevmese dahi, bazıları adına da kemer takmak vazgeçilmezlerinden biridir. Gün içerisinde pantolonların düşmesi, cebe konulan nesnelerin ağırlıkları yüzünden kemer takmak erkekler adına büyük bir zorunluluk haline de gelmektedir. Erkekler ne kadar kombinine ve kıyafet giyimine özen gösteriyorsa, kemer kullanımı konusunda da aynı hassasiyeti iyice göstermesi önerilir.

Kemer tasarımı ile dünyaya ismini duyurmakta olan Bad Bear markası, kemer kategorisi içerisinde de en üst sıralara yükselmektedir. Yaptığı her işte konfor, kalite ve rahatlığın yanı sıra vermiş oldukları hizmet sayesinde ise müşterileri tarafından çok sık bir şekilde tercih edilmektedir. Kemer hususunda herhangi bir işlemi aksatmadan gerekli olan bütün ilgi ve alakayı ürünlerine göstermiştir.

Bad Bear markasının üretmiş olduğu kemerler gerek fiyat konusunda gerek kullanışlılık konusunda gerekse de uzun ömürlük hususunda diğer rakipleriyle karşılaştırıldığında çok daha uygun bir işçilikle ürünlerini ortaya koymuştur.

Kemer Modelleri

Kemer kullanımı her ne denli son zamanlarda oldukça moda haline gelse dahi çok eski zamanlardan beri kullanılmaktaydı. İnsanlar artık kemeri sadece kendilerine bir araç gibi görmeyip, bununla beraber modanın birer parçası haline getirmeyi de güzel bir şekilde başardı. Bu sebepten ötürü ise birçok insan doğru bir kemer arayışına girdi.

Bad Bear kemer modellerinin çeşitleri ile sizlerde tarzınıza uygun olan kemeri seçebilirsiniz. Tüm ürünlerinde olduğu üzere kemer modelleri ürünlerinde de Bad Bear markası gerekli olan bütün hassasiyeti göstermiştir. Kemer modellerin pek çok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan bazıları kolay bir şekilde yıpranmaması, uzun ömürlü olması vb. özelliklerdir. Bu özellikler sayesinde ise Bad Bear markası tüm dünya devleri içerisinde kendi yerini almaktadır.

Bad Bear markası yalnızca bir marka değildir. Bununla birlikte müşterileriyle arasından büyük bir aile havası da kurmuş firmadır. Markamız içerisinde her şeyden önce ilk olarak müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu yüzden sizlere gerekli olan indirimleri ve çeşitli kampanyaları da sunmuştur. İnternet sayfamızı sizler de ziyaret ederek bu ayrıcalıkların farkında olabilirsiniz.

En Tarz Kemer Modelleri

Bad Bear en tarz kemer modellerinin tamamı dönem trendlerini yansıtabilecek bir şekilde dizayn edilir. Seçim yapılırken bu ayrıntılara oldukça dikkat etmeniz önerilir. Bu sayede ise daha doğru tercihler yapmanız da mümkün olur.

Bad Bear en tarz kemer modelleri, ölçülerine göre de farklı sınıflara ayrılır. Modellerde ölçü detayları kimi zaman bedensel kavramlarla ile kimi zaman da cm kavramları ile ifade edilir. S - M - L beden ölçülerini barındıran bir vücut için ürün seçenekleri mevcuttur. Kahverengi erkek kemer modelleri özel davetlerde, gömlek kombinlerinde ya da takım elbiselerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Klasik modeller ise genel olarak ince deriler esas alınarak dizayn edilir.

Ürünlerin toka kısmının, tercih edecek olduğunuz ayakkabı modelleriyle de uyumlu bir şekilde olması halinde ortaya şık bir tablo çıkarır. Bad Bear en tarz kemer modelleri içerisinde ise günlük hayatınızda kullanabileceğiniz bazı sportif seçenekler yer alır. Her ayrıntısı dikkat çekici olan bu ürün seçeneklerinin yerinde bütün detayların dengeli durduğu modellere yönelmeniz ise daha doğru olur. Bad Bear markası üzerinden bütün modelleri de inceleyerek sizlere hitap etmekte olan ürünlerin birisinde karar kılabilirsiniz.

Yeni Sezon Kemer Modelleri

 

Bad Bear yeni sezon kemer modellerin tamamı, sahip olmakta oldukları özelliklerinden dolayı birçok insan tarafından da merak edilir. Ürünlerin görselleri, üretim materyalleri, kumaş dokuları ve aklınıza gelebilecek birçok detay ise seçim sürecinde doğrudan olarak etkili olur. Ürünlerle alakalı olarak ise merak edilen diğer bir detay da fiyat unsurudur. Bütün modellerin satışa sunulmakta oldukları rakamlar ise kişilerin dikkatlerini çeken detaylar içerisinde yerini alır.

Yeni sezon kemer modelleri farklı rakam aralıkları içerisinde seyreder. Ürünlerin fiyatlarının şekil almasında ise en fazla etkili olan faktörlerden birisi üretim materyalidir. Ayrıca markaya göre de belirli bir fiyat farklılıklarının görülmesi normaldir. En tarz kemer fiyat skalasıyla da diğer modellerin fiyatları içerisinde birtakım rakam farkları olabilir. Seçenekleri incelediğiniz vakit karşınıza çıkan her bütçeye hitap edilebilecek ürünler çıkar.

 

Ayı Baskılı Kemer

Erkek modasının en önemli mihenk taşlarından biri olan kemerler, zevkli bir kategori olarak görünümüne önem gösteren beyefendilerin beğenisine sunuluyor. Ayı baskılı erkek kemer modelleri, yalnızca işlevsel tarafları ile değil, tarzı ve şıklığı belirleyen parçalar olarak her zaman ilgi görmektedir. Hangi materyalden hangi stilde olursa olsun, erkek modasında başı çeken pantolonlar, çeşitli kemerler sayesinde hem kullanım kolaylığı kazandırıyor hem de görünüm açısından şıklığınızı ve kombininizi tamamlıyor. Pantolonun vücutta dengeli ve düzgün oturuşu büyük ölçüde kemerler sayesinde sağlanıyor. Erkek giyim sektörünün farklı tarzları, pantolon çeşitlerinin farklı stilleri olduğu gibi, bu çeşitliliğe uygun olarak erkek ve kadın kemer ürün kategorisi de de pek çok farklı alternatifle müşterilerin beğenisine sunuluyor. Çeşitlilik, pantolon biçimlerinin, kumaşlarının, tasarımlarının doğrultusunda oluşmaktadır. Beylerin ve bayanların değişen zevklerine uyum sağlayabilen modellerde ortaya çıkmaktadır.

Bad Bear Markasında Online Alışveriş Hizmeti

Bad Bear markası üzerinden yapacağınız herhangi bir alışveriş güvenilir olacak bir şekilde nitelendirilmektedir. Bununla beraber müşteri güvenilirliği için ise firmamız içerisinde ayrı bir güvenlik prosedürü de söz konusudur. Müşterilerimizin her daim online alışveriş sırasında güvenli bir biçimde alışveriş yapmasını sağlayabilmek ve güvenilir alışverişlerini daha keyifli hale getirebilmek adına her anlamda çaba gösteriyoruz. Markamız ve firmamız adı altında çalışan personellerimiz ve teknik destek ekibimiz sürekli Bad Bear markasının daha güvenilir bir ortam oluşturmasına olanak sağlıyor. Ayrıca daha kaliteli hizmetin verilebilmesi için de var güçleriyle birlikte çalışıyorlar. Bütün bu her konuya ek olarak ise Bad Bear markası üzerinden yapacak olduğunuz online alışverişlerde birçok imkan vardır. Alışverişleriniz SSL ile beraber desteklenerek her türlü kişisel bilginiz ya da kredi kartı bilgileriniz yüksek güvenlikli sunucular üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Deri Kemer Suni Deri Kemer Şapka

Siyah Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.002-C01
₺249,99 KDV Dahil
Kahverengi Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.002-C24
₺249,99 KDV Dahil
Siyah Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.003-C01
₺249,99 KDV Dahil
Kahverengi Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.003-C24
₺249,99 KDV Dahil
Siyah Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.005-C01
₺249,99 KDV Dahil
Kahverengi Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.005-C24
₺249,99 KDV Dahil
Kahverengi Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.006-C24
₺249,99 KDV Dahil
Lacivert Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.010-C07
₺249,99 KDV Dahil
Siyah Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.011-C01
₺249,99 KDV Dahil
Lacivert Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.011-C07
₺249,99 KDV Dahil
Siyah Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.011-C21
₺249,99 KDV Dahil
Siyah Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.028-C01
₺249,99 KDV Dahil
Kahverengi Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.028-C24
₺249,99 KDV Dahil
Siyah Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.030-C01
₺249,99 KDV Dahil
Kahverengi Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.030-C24
₺249,99 KDV Dahil
Siyah Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.031-C01
₺269,99 KDV Dahil
Kahverengi Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.031-C24
₺269,99 KDV Dahil
Siyah Deri Basic Erkek Kemer
19.01.01.033-C01
₺249,99 KDV Dahil
1 2 >