TESLİMAT KOŞULLARI

 

Siparişinizin onaylanmasından sonra "Hesabım" bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz.

 

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak hergün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 18:00’den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.
 

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Yüksek sezon indirim zamanlarında yoğunluktan dolayı teslimat süreleri uzayabilir. Şehir merkezleri dışında kalan bölgelere göre teslimat süreleri farklılık gösterebilir. 
 

İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz. 
 

Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin alınabilmesi halinde yapılabilecektir.
 

Dünyada görülen Covid-19 salgını nedeniyle bazı teslimat bölgelerimiz karantina altına alınmıştır, bu sebeple ilgili bölgelere kargo dağıtımları geçici süreyle durdurulmuştur. Süreç normale döndüğünde dağıtım işlemleri normal işleyişle gerçekleştirilmeye devam edecektir. Bu süreçte yaşanan teslimat gecikmelerinden dolayı anlayışınızı beklemekteyiz.

Çerez Kullanımı