Terlik Modelleri ve Fiyatları

Terlikler hem dış ortamda hem de evde kullanılan konforlu ürünlerdir. Kışlık ve yazlık seçenekleri de olan bu terlik çeşitleri farklı materyaller bir araya getirilerek üretilir. Kullanım alanına göre kapalı ya da açık terlik modellerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Günlük, sportif kombinlerle çok rahat bir kullanım fırsatı sunan terlikler zengin birer renk çeşitliliğine de sahiptir. Suni deri, deri, silikon, mantar gibi malzemeler kullanılarak üretilen terlik çeşitleri içerisinde dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ev ortamında kullanılabilecek olduğunuz bir ürün arıyorsanız Bad Bear markası altındaki erkek ev terliklerinin modellerini inceleyebilirsiniz. Kapalı ve açık ev terlikleri içerisinde mevsim özelliklerine uygun olan terlikleri de tercih edebilirsiniz.

Kış aylarının sevilen ürünleri konumundaki panduf terlik çeşitleri de ayaklarınızın sıcak kalmasına oldukça yardımcı olur. Sevimli figürlerden ya da düz renklerden üretilen panduf terliklerle beraber gün boyunca konfor elde edebilirsiniz. Parmak arası ve düz bantlı erkek terlik çeşitleri de vardır. Bu ürünler arasından ayağınızın hangisinde daha rahat edebileceğini belirleyerek kendinize uygun tarzda olanları seçebilirsiniz.

Terlik Modelleri

Terliklerinizi seçerken ayak numaranızı da göz önünde bulundurmanız gerekir. Ayağın şekli de kararlarınız konusunda oldukça etkili bir rol oynayabilir.

Taraklı bir ayak yapınız bulunuyorsa parmaklarınızı sıkıştırmayacak, yan taraflarına herhangi bir baskı uygulamayacak olan modellerin tercih edilmesinde fayda bulunur. Büyük numaralı ya da ayağınıza küçük gelen terliklerden dolayı yürüme zorluğu çekebilirsiniz. Büyük gelen terliklerle takılıp düşme tarzında bazı tehlikeler de ortaya çıkabilir. Uygun numaralı terlikleri seçerek rahat ve güvenli bir kullanım fırsatı da elde edebilirsiniz. Bad Bear markasında büyük numara terlik modelleri de vardır.

Ayak yapınıza uygun olan, şık tasarımlı terlikleri de keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Lacivert, kırmızı, siyah, beyaz gibi renk seçeneklerini de bulunan terlikler içerisinde zevkinize en uygun olan terlikleri tercih edebilirsiniz. Günlük hayatın vazgeçilmez ürünleri içerisinde yer alan terlikleri ise bir hediye seçeneği olacak şekilde düşünebilirsiniz. Evde, plajda ya da dış ortamlarda giyebileceğiniz terlik modellerini Bad Bear markası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yeni Sezon Terlik Modelleri

Dünyaca ünlü birçok marka, ayakkabı ve giyim ürünlerinin yanı sıra terlik modellerini de kendilerine has bir şekilde üretir. Farklı tasarım özellikleriyle de karşınıza çıkan yeni sezon terlik modelleri her zevke hitap edecek bir şekilde üretilir. Sportif çizgilere sahip olan bir ürün arıyorsanız Bad Bear yeni sezon terlik modellerinden birisini tercih edebilirsiniz. Bu markaya ait olan ürünlerle beraber evde ve plajda giymeye uygun olan terlik çeşitleri vardır.

Parmak arası ya da kalın bantlı terlik çeşitleri arasından da ayak yapınıza en uygun olan terlikleri seçebilirsiniz. Bad Bear yeni sezon terlik modelleri kısa gezintilerde, bahçede, parkta ya da ev içerisinde kullanılmaya uygundur. Terliklerinizi şortlarla kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Günlük ve sportif bir görünüm sunan bu terliklerle rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Günlük hayat içerisinde kullanabileceğiniz farklı tarzlarda olan ürünler için Bad Bear markasının yeni sezon terlik modellerine göz atabilirsiniz. Bu markanın erkek plaj terliği çeşitleriyle beraber yaz aylarını da oldukça keyifle geçirebilirsiniz. Plaj terliklerinin de parmak arası ve bantlı çeşitleri vardır. Bad Bear yeni sezon terlik modelleri içerisinde plajda kullanabileceğiniz ürünler bulabilirsiniz. Ayak yapınıza uygun olan seçimleri de yaparak konforu elinizde tutabilirsiniz.

Yeni Sezon Terlikler

Eskiden tek bir tarzda üretimi yapılan terlikler son senelerde fazlasıyla değişime uğradı. Sandalet, topuklu, parmak arası terlikler gibi oldukça fazla sayıda çeşidi bulunur.

Sokak modasında da sıkça kullanılmaya başlanan yeni sezon terliklerin en göze çarpanları ise kadın sandalet modelleri denilebilir. Bu terlik modelleri genel olarak yaz aylarında kullanılır. Sandaletin bazı modellerinde ise ürün ayağın üst tarafında tutunacak kayışları da bulunur. Bazı modellerinde ise bulunmakta olan kayışlar yalnızca topuk kısmında bulunur.

Bayan yazlık sandalet çeşitleri ise kadınlar tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edilir. Uzun elbiseler, salaş pantolonlar, etekler gibi kıyafetler ile de güzel bir şekilde kombinlenebilir. Ayakta şık duran sandaletlerle beraber ayağın hava almasına oldukça yardımcı olur. Kadın parmak arası tarzındaki sandalet modelleri de üretilir. Bu modellerde ise başparmak ile yanında yer alan parmağı birbirinden ayırmakta olan bir materyal bulunur.

Ayı Baskılı Terlik Modelleri

İhtiyaçlarınıza uygun olarak bir çift kaliteli terliğin satın alınması konusunda göz önünde bulundurmanızda faydalı olan bazı özellikler vardır. Bunlar ise konfor, dayanıklılık ve malzemedir. Ev terlikleri genel olarak terliklerin üst tarafını oluşturan taban, dış malzeme ve iş astardan oluşur. Bu katmanlar ev terliklerinin sıcaklığını, dayanıklılığını, işlevselliğini ve rahatlığını önemli bir ölçüde etkiler. Doğal, sürdürülebilir bir kumaş konumundaki yün hem nefes alabilir hem de sıcak özelliğe sahiptir. Ayrıca nemi etkili bir biçimde emer.

Yün terlikler, hipoalerjenik ve dayanıklı olmalarının haricinde kışın ayak parmaklarınızı da sıcak tutar. Bununla beraber ise yazları seri tutmaya da yardımcı olur.

Bad Bear Markasında Online Alışveriş Hizmeti

Bad Bear markası üzerinden yapacağınız herhangi bir alışveriş güvenilir olacak bir şekilde nitelendirilmektedir. Bununla beraber müşteri güvenilirliği için ise firmamız içerisinde ayrı bir güvenlik prosedürü de söz konusudur. Müşterilerimizin her daim online alışveriş sırasında güvenli bir biçimde alışveriş yapmasını sağlayabilmek ve güvenilir alışverişlerini daha keyifli hale getirebilmek adına her anlamda çaba gösteriyoruz. Markamız ve firmamız adı altında çalışan personellerimiz ve teknik destek ekibimiz sürekli Bad Bear markasının daha güvenilir bir ortam oluşturmasına olanak sağlıyor. Ayrıca daha kaliteli hizmetin verilebilmesi için de var güçleriyle birlikte çalışıyorlar. Bütün bu her konuya ek olarak ise Bad Bear markası üzerinden yapacak olduğunuz online alışverişlerde birçok imkan vardır. Alışverişleriniz SSL ile beraber desteklenerek her türlü kişisel bilginiz ya da kredi kartı bilgileriniz yüksek güvenlikli sunucular üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Parmak Arası Terlik Çorap Babet Çorap 

Çerez Kullanımı