Kadın Şort Modelleri ve Fiyatları

Kadın şort modelleri, sıcak günlerde rahatça hareket edebilmeniz açısından elverişlidir. Vücudun kolay terlediği yaz dönemi, şort kullanımının en sık olduğu dönem sayılır. İklimi çoğunlukla sıcak seyreden bölgeler için bayan şort seçenekleri başlıca giyim ürünüdür. Tatil için veya günlük kullanım amacı ile şort satın almak isterseniz, Bad Bear tarafından sizlere sunulan şort modellerini inceleyebilirsiniz.

Bacak bölgesini ön plana çıkarabilecek kısa şortlar, değerlendirilecekleri alana göre birbirinden ayrılabilir. Tatil konforunu artırabilecek şekilde tasarlanmış modellerden, ev içerisinde rahatlık sağlayabilecek modellere kadar birçok ürün vardır. Kadın kısa şort seçeneklerimizi değerlendirip, ihtiyaçlarınız için uygun modellere sahip olabilirsiniz.

Kadın Şort Modelleri

Birbirinden farklı tasarımlar ile satışa sunulan bayan şort modelleri vücut estetiğinizin ön plana çıkmasını sağlayabilir. Dar veya bol tasarıma sahip şortlar, esas olarak yüksek konfor sağlama ilkesiyle üretilir. Farklı giyim ihtiyaçlarına hitap eden şort çeşitlerimiz arasında, her yaş grubunun kullanabileceği ürünler bulunur.

Giyilen kıyafetler, hareket kabiliyetinizi etkilediği için spor verimliliği konusunda da etki gösterir. Spor ile uğraşan pek çok kadın fitness şortu ile çalışmalarının verimini yükseltebilir. Vücudunuzu zorladığınız bol eforlu antrenmanlarınız sırasında bile rahat edebilmek için şort modellerimizi kullanabilirsiniz. Spor salonlarında giyilebilecek şortlar sadece fitness sırasında değil; yoga, pilates, zumba, antrenmanlarında da yüksek konfor sağlar.

Sportif amaçlı kullanım yapmak istemeyip gündelik giyime uygun seçenekler arıyorsanız, kısa kesimli ürünleri değerlendirebilirsiniz. Kısa şortlar arasında kadın penye şort modellerimiz rahatlığıyla ön plana çıkar. Çekiciliğinizi artırabilecek şortlar arasında tercih yaparken birçok renk seçeneğini bir arada bulmanız mümkündür. Beden ölçüleri ve tasarım açısından diğer ürünlere benzeyen kadın deniz şortu modelleri, su içerisinde teninizi rahatsız etmez. Kullanım alanlarına göre birbirinden farklı avantajlar sunan pek çok şort modeli sizi bekliyor!

Yeni Sezon Bayan Şort Modelleri

Şortlar, sezondan sezona değişiklik gösterebilen tasarımları ile dikkat çeker. Kadın spor şortu dizden fazla yukarıda sayılmayan bir paça uzunluğuna sahiptir. Günlük kullanıma uygun olan ve birçok tişörtle kombinlenebilen kısa modeller, yeni sezon bayan şort modelleri arasındadır. Kısa ve uzun kesime sahip yeni ürünleri kıyaslayarak dilediğiniz şortlara sahip olabilirsiniz.

Yaz dönemine uygun şortların pek çoğu tatil bölgelerinde kullanılmaya uygundur. Havanın yeni ısınmaya başladığı bahar dönemlerinde ise daha kalın şortlar tercih edilebilir. Kış döneminin hava şartları müsait olmasa da, soğuk günler için değerlendirilebilecek şort modelleri de vardır. En tarz kadın şort modelleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Farklı dönemler için uyguladığımız kampanyalar ise yüzünüzü güldürebilir.

Baskılı Kadın Şort Modelleri

Sizlere sunulan birbirinden farklı seçenekler arasında baskılı ürünler de bulunur. Bad Bear logosuna sahip olan ayılı kadın şort modelleri, stilinize şıklık katabilir. Farklı giyim ürünleri tercih etmek isteyenler için baskılı ürünlerimiz uygundur. Marka adının veya sembolünün yazdığı baskılı şortlar, spor tasarım ile dikkat çeker. Rahatına düşkün olmakla beraber giyim kalitesinden asla ödün vermeyen her kadın ayı baskılı kadın şort modelleri arasında tercih yapabilir.

Baskılı ürünlerimiz, klasik tasarıma sahip ürünlerden farklı bir estetiğe sahiptir. Fakat her modelin kendine göre detayları bulunur. Üzerinde yazı veya şekil bulunan kıyafetler, bazılarının giyim zevkine daha fazla hitap edebilir. Eğer sizin için ayı logolu kadın şort modelleri uygunsa, ürünlerimizi değerlendirip çok sayıdaki seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Kadın Bermuda Şort

Uzun kadın şort seçeneklerini değerlendirmek istiyorsanız, bermuda tasarımı size göre! Ürünlerimiz arasından sıklıkla tercih edilebilen bermuda şortlar, kısa sürede yaygınlaşabilmiş modellerdir. Dar ve kısa tasarımlardan hoşlanmıyorsanız bermuda kadın şort modelleri giyim ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Yaklaşık olarak dize uzanan, basenleri tamamen sarmayıp rahat bırakan bermuda şort modelleri iç ve dış mekanlara uygundur.

Ev içerisinde, plajda veya sokakta tarzınızı yansıtabilecek en güzel şort modelleri sizin için satışa sunuluyor! Uzun tasarımıyla bacaklarınızdan önce kendini fark ettiren, fakat görsel detaylarınızı bastırmayan bermuda bayan şort seçeneklerini kolayca satın alabilirsiniz. Farklı beden ölçülerine ve giyim tarzlarına hitap eden modeller, Bad Bear’da sizi bekliyor.

Kadın Şort Fiyatları

Şort fiyatları, ürünlerimizin detaylarıyla bağlantılı olarak çeşitli seçenekler sunar. Farklı giyim zevklerine hitap eden çok sayıda bayan şort fiyatları ile birbirinden ayrılır. Her bütçe aralığına uygun modellerimiz, tasarımları ve kullanım özellikleriyle geniş bir fiyat skalası meydana getirir. Bad Bear güvencesiyle satışa sunulan diğer ürünler gibi şort modellerine de kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün kategorimizdeki kısa şortlar, bermuda şortlar, büyük beden şortlar, penye şort modelleri ve spor şort modelleri ihtiyaçlarınıza cevap verir. Kendinize yakıştırabileceğiniz seçeneklerimizin kampanyalı fiyatlarla satışa çıkması mümkündür. Yaz, bahar, kış sezonlarına özel indirimler, kaçırılmayacak fırsatlar sunabilir.

Geniş bir aralığa sahip olan kadın şort fiyatları sizin bütçenize uygun seçenekler de bulundurur. Yılın herhangi bir dönemi için şort modellerine ihtiyaç duyuyorsanız, sayfamızı inceleyerek çok sayıda ürünü değerlendirebilirsiniz

Kadın Etek Kadın Kargo Şort Kadın Basic Şort Mayo

Rahatına düşkün fit bir kesim, file detayı ile ön plana çıkan ve antremana stil kazandıran yeni spor partnerin Paris!
21.03.18.001-C19
₺179,99 KDV Dahil

Serena’nın sporcu ve özgür ruhunu keşfet…

 

Dikişsiz doğal kesimi, beli tamamen saran özel kalıbı, yan cep ve logo detaylı Serena ile antreman vakti!

21.03.18.003-C01
₺249,99 KDV Dahil

Yumuşak kumaşı ve özel kalıbı ile Sierra’nın çekici stili, rahatlık mottosunu estetik bir yorumla sunar.

 

Nakış işleme logo ve yan cep detayları ile farklı renk seçenekleri, Sierra’nın geniş skalasında seni bekliyor…

21.03.18.002-C39
₺199,99 KDV Dahil
1