Bad Bear Kulübe Hoşgeldin!

Herkes seni nasıl görmek istiyorsa öyle giyindin, nasıl davranmanı istiyorsa öyle davrandın, iyi çocuk imajının arkasına saklanıp kendi doğana sırt çevirdin... Şimdi özüne, doğana ve içgüdülerine dönüş zamanı! İçindeki "kötü" çocuğa 'Merhaba' de... Doğana sırt çevirme, içindeki asi ruha ihanet etme! Sen; doğaya meydan okuyan, ruhu özgür ve asi, özel bir parçasın... Sen "kötü"sün! Sen tam bir Bad Bear’sın! Sokaklara meydan okumaya, doğana dönmeye Bad Bear’ınla başla! Şehrin tüm "kötü" çocukları... Kulübe hoş geldiniz!

 

Online Erkek ve Kadın Giyim Mağazası Bad Bear

Hem kadınlar hem de erkekler kendilerine has bir giyim tarzına sahiptir. Kişi kendi iç dünyası, zevkleri ve yaşantısı doğrultusunda kendi giyim tarzını ortaya çıkarır. Giyim tarzı belirlenirken birçok kişi şıklığın, kalitenin ve rahat kullanımın önemini vurgulamaktadır. Ancak unutulan önemli bir nokta vardır ki o da markadır. Markanın gücü tarz ve kombin oluştururken en az şıklık kadar önemlidir. Biz de Bad Bear olarak geri plana atılan marka faktörünü ortaya çıkan ürünlerimiz ile kulübe hoş geldin diyoruz.

Bad Bear markası olarak giyimin insanlar için ne kadar önemli olduğunu ve insanların iyi giyim için nelere ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda kurulduğumuz ilk günden bu yana ekiplerimiz ile iş birliği içerisinde olarak iyi giyinmek isteyen herkesin bu isteklerini yerine getiriyor, kaliteli ve şık giyim ürünlerini müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Giyim ve moda her zaman yan yana ele alınan kavramlardır. İyi bir giyim tarzı için modaya uygun giyim ürünlerine sahip olunması gerektiğini bilen ekiplerimiz her yeni sezonda gerek ülkemizde gerek diğer ülkelerde ortaya çıkan moda trendlerini takip ediyor, onları kendi ürünlerimize uyarlayarak müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bununla birlikte ayının gücü diyerek modaya yön veren isimler ile birlikte çalışarak bizden giyim ürünü alan müşterilerimizin girdikleri ortamlarda kendilerini daha özel ve daha farklı hissetmesini sağlıyoruz.

Bad Bear markası her zaman müşteri memnuniyetine önem veren bir marka olmuştur. İyi bir alışverişte olması gereken her detayın bilincinde olan markamız uygun fiyat, kaliteli ve şık ürün, benzersiz alışveriş deneyimi ve kampanyalar gibi detaylara önem veriyor ve bizden alışveriş yapan müşterilerimizin daha önce karşılaşmadığı şekilde hizmet almasını sağlıyoruz.

İyi bir alışveriş deneyiminin birden fazla ölçütü vardır. Bunlardan en önemlileri iade ve değişim garantisi, orijinal ürün garantisi, farklı ödeme çeşitleri ve internetten yapılıyorsa veri güvenliğidir. Bad Bear markası olarak bu detaylara dikkat ediyor ve kendi müşterilerimiz için de bu imkanları sağlıyoruz. Üstelik web sitesinden yapılan alışverişlerde 100 ₺ ve üzerinde ücretsiz kargo seçeneği de sunuyoruz.

Her markanın kendine has bir simgesi ve ikonu vardır. Bad Bear olarak biz de akıllarda kalmak için ayı tasarımlı giyim ürünleri satmaktayız. Dışarıda gördüğünüz ve dikkatinizi çeken o şık ve tarz kıyafetlerin tamamı Bad Bear yani ayı logolu firma tarafından üretiliyor. Ayı logolu marka ile çıktığımız bu yolda hem kadın giyiminde hem de erkek giyiminde önemli bir konuma ulaştık.

 

Bad Bear Erkek Giyim

Her ne kadar göz ardı ediliyor olsa da erkekler de kadınlar kadar giyimine önem veriyor. Bu doğrultuda birçok erkek kendi iç dünyalarını ve zevklerini dışarıya yansıtan parçalar ile kendilerine has bir giyim tarzı oluşturmakta. Bunun sonucunda da hem stil olarak hem de kullanım amacı olarak farklı farklı giyim tarzları ortaya çıkmıştır.

Erkeklere has çok fazla giyim tarzı olsa da birçok erkek spor giyim tarzını benimsemiştir. Bunun nedeni ise spor tarza uygun kıyafetlerin kolay bir şekilde kombin yapılabilmesi hem de dışarıda rahat bir kullanım deneyimi yaşatmasıdır. Bu noktada pek çok erkek iş, gezme, alışveriş vs. gibi birçok alanda spor giyim tarzına uygun kıyafetler giymektedir. Spor giyim tarzından sonra da erkekler en çok klasik tarzda kıyafetleri iş, toplantı, davet vs. yerlerde giymektedir.

Erkekler tarz belirlerken şıklığa önem verse de aslında birçoğunun tek istediği giydiği kıyafet içerisinde rahat edebilmesidir. Erkeklerin bu ihtiyacını bilen markamız Bad Bear erkek giyim ürünleri ile müşterilerimizin şıklı yaratırken aynı zamanda giydikleri kıyafetlerin içerisinde rahat etmesini sağlıyor. Sizde hem şıklık yaratmak hem de giydiğiniz kıyafet içerisinde rahat etmek istiyorsanız web sitemizi ve mağazalarımızı ziyaret edebilir, ayı baskılı ve logolu erkek giyim ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Mağazalarımızda monttan gömleğe, iç giyimden şapkalara kadar pek çok erkek giyim ürününe sahip olabilirsiniz.

 

Bad Bear Kadın Giyim

Kadınlar için en önemli şeylerden biri de giyimdir. Öyle ki günümüzde hemen hemen her kadının kendine has bir giyim tarzı vardır. Dolaplarındaki kıyafetler ile neredeyse her ortama ayak uydurabilen kombinler yapan kadınlar giyime ve modaya oldukça düşkündür diyebiliriz.

Kadınlar için iyi bir giyimde olması gereken ilk şey şıklıktır. Dışarıya karşı güzel görünürken aynı zamanda kendini iyi hissetmek isteyen kadınlar dolaplarında yer vereceği kıyafetlerde şıklık detayını mutlaka yer verir. Bu doğrultuda markamız Bad Bear kadın giyim ürünlerinde kadınların aramış olduğu şıklık detayına önem veriyor ve onların iyi giyinmesini sağlıyor. Ayı baskılı ve logolu kadın giyim ürünlerimiz ile kadınların hem şık bir tarz yaratmalarını hem de kendilerini daha özel hissetmelerini sağlıyoruz.

Kadınlar genellikle erkeklerde olduğu gibi tek bir tarza sahip olmaz. İyi giyinmeyi bilen bir kadının mutlaka birkaç farklı tarza uygun kıyafeti mutlaka vardır. Örneğin bir kadın özel bir davete gidecekse klasik giyim parçalarını bir araya getirip çok şık bir stil elde edebilirken ertesi gün spor giyime uygun kıyafetler ile alışveriş yapmaya gidebilir. Bu doğrultuda kadınların ihtiyacı olan her tarza yönelik giyim ürünlerini uygun fiyatlarla web sitemizde ve mağazalarımızda satışa sunarak kadınların dolaplarını zenginleştirmeye devam ediyoruz.

Kadınlar giyimlerinde şıklık elde etmek için kıyafetler kadar aksesuarlara da ihtiyaç duyar. İyi bir kombinde herhangi bir aksesuar kullanılmadığında ya da kullanılan aksesuarlar sönük kaldığında kombin yarım kalmış diyebiliriz. Bu nedenle her kadının giyeceği kıyafete uygun bir aksesuarının olması çok önemlidir. Bu doğrultuda Bad Bear markası olarak kadınların şıklık derecesini yükseltmek için birçok aksesuar çeşidini ve modelini mağazalarımızda satışa sunuyoruz.

Bad Bear olarak daha önce bizden alışveriş yapmayan ve ilk defa mağazalarımızı ziyaret eden müşterilerimize “kulübe hoş geldin” diyoruz ve ayrıcalıklı alışverişin tadını çıkarmalarını diliyoruz. Eğer siz de daha önce bizden alışveriş yapmadıysanız badbear.com.tr adresini ziyaret edebilir ve bir tıkla şık kıyafetlere sahip olabilirsiniz.

Çerez Kullanımı