Yeni Sezon Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Yeni sezon pantolon modelleri ile şık ve rahat olmaya hazır mısınız? Pantolonlar hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen giyim ürünleridir. Uzunlukları ayak bileklerine kadar gelir. Çok farklı kumaş türlerinden ve renkten üretilen modelleri bulunur. Belden başlar. Yüksek bel, normal bel, büzgülü bel gibi farklı modelleri bulunur. Vücut tipine uygun pantolon seçimini yaparak normalde olduğunuzdan daha fit görünebilirsiniz. Renk, kesim, uzunluk, paça özellikleri gibi seçimleri kendinizle uyumlu olacak şekilde yaptığınızda hem şık olur hem de rahat edersiniz.

Yeni sezon pantolon modelleri Bad Bear mağazalarında yüzlerce bulunuyor. Pantolonlar gemici pantolonu gibi bol ya da kayak pantolonu gibi bacaklara yapışık olabilir. Bazı pantolon türlerinde paçalar kıvrık olurken bazı pantolon tiplerinde düzdür. Pantolonların genellikle ön, arka ya da yanlarda cepleri bulunur. Rahat giyim parçalarıdır. Ceplerine telefon, cüzdan gibi eşyalarınızı koyabilirsiniz. En çok tercih edilen pantolon türleri arasında kadife pantolon, keten pantolon, kumaş pantolon ve kot pantolon gibi türler bulunmaktadır.

Yeni Sezon Pantolon Fiyatları

Yeni sezon pantolon fiyatları Bad Bear mağazalarında ekonomik bulunmaktadır. Pantolonlarda genellikle kemer için bir alan bulunur. Farklı renk ve türden kemerler tercih ederek tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Açık renkli, deriden, spor ya da klasik kemer modelleri ile şık bir görünüm yakalarsınız. Ayrıca kemer sayesinde pantolon belinize tam size uygun şekilde oturmuş olur. Pantolonlarda pat ismi verilen fermuar dikili bir kısım da bulunmaktadır. Pantolon giyim tarihinin çok eski dönemlere dayandığı bilinmektedir. Günümüzde hala pantolon her yaştan ve cinsiyetten insan tarafından bıkılmadan tercih edilmektedir.

Ayı baskılı yeni sezon kadın pantolon modelleri sayesinde özgün ve sevimli bir tarza sahip olabilirsiniz. Gittiğim yerde hatırlanayım ve farklı tarzımla konuşulayım diye düşünüyorsanız mutlaka ayı baskılı yeni sezon kadın pantolon modellerine göz atın. İspanyol paça pantolonları da tercih edebilirsiniz. Bu model pantolonların paçaları geniş olur. Rahat giyimleri vardır. Genellikle kadınlar tarafından tercih edilir. Altına uzun topuklu ayakkabılar giyilebilir.

En Güzel Yeni Sezon Pantolon Modelleri

Ayı logolu yeni sezon kadın pantolon modelleri kargo pantolon şeklinde gelebilir. Bu pantolon türünde çok fazla cep bulunur. Genellikle erkekler tarafından tercih edilse de kadınlar tarafından da tercih edilen modelleri bulunmaktadır. İlk başta askerler tarafından giyilmeye başlanan bu pantolon tipi daha sonra halktan insanlar tarafından da giyilmeye başlandı. Bu pantolonun ceplerinde cephede ilk yardım malzemeleri taşınıyordu. Kargo ismini buradan almaktadır. 2000 li yılların başında en popüler olan pantolon modellerinden bir tanesidir. Günümüzde hala giyilmektedir.

Ayılı yeni sezon kadın pantolon modelleri arasında bir diğeri ise kapridir. Kapriler bilek hizasının daha üzerinde biter. Genellikle sıcak mevsimlerde tercih edilmektedir. Giyinirken serin kalayım derseniz kapriler size göre demektir. Bermuda şortlar ile benzer özelliklere sahiptirler. Genellikle spor türden olsa da klasik kesimde ve daha şık görünen kapri modelleri de bulunmaktadır. Diğer en çok satanlar arasında yer alan pantolonlar ise yunuş şortu, bisiklet şortu, golf pantolon, uzun erkek mayosu, kısa kadın şortu gibi isimler almaktadır.

En Kaliteli Yeni Sezon Pantolon

Baskılı yeni sezon kadın pantolon modelleri arkadaşlarla dışarı çıkarken, gezmeye giderken vb. tercih edilebilir. Baskılı modellerde logo baskıları yazılar vb. olabilir. Marka baskılarının yanı sıra ayı baskıları gibi daha sevimli seçenekler de yer almaktadır. Baskılı modeller spor ve rahat giyim tercih eden kişiler tarafından çok sevilir. Üzerine tişörtle birlikte giyilebilirler. Her renkten çeşitleri bulunur. Üzerine havalar serinse hırka da alabilirsiniz. Pantolonların tarzına uygun ayakkabı seçimi yaptığınızdan emin olun. Spor pantolonlar ile birlikte sneaker türde ayakkabıları giymeyi tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra spor ayakkabılar da iyi bir tercih olacaktır. Çanta olarak yine spor çantalar kullanarak rahat ve havalı bir görünümü zorlanmadan yakalayın.

En Trend Yeni Sezon Pantolon

Yeni sezon kadın pantolon modelleri arasında son zamanlarda dar paçadan geniş paçaya bir geçiş yapıldı. Dar paça modellerin yerini geniş paça ve daha rahat kalıp olanlar aldı. Geniş paçalı pantolonlar gün içinde rahat hareket etmenizi sağlarken diğer yandan sizlere şık bir görünüm de sağlar. Bazı modellerin üzerinde pullar ve taşlar da yer almaktadır. Bunlar farklı renklerde olabilir. Bakımlarını yapması kolay pantolonlar arasında yer alırlar. Kot pantolonlar her sene, her sezon ve hem kadın hem de erkekler tarafından bütün zamanların en çok tercih edilen pantolonları arasında yer almaktadır.

Yeni sezon kadın pantolon fiyatları için Bad Bear sayesinde çok ödemeyeceksiniz. Aklınıza gelen hemen her türlü kot pantolon için uygun bir fiyat karşılığı ödeyebilirsiniz. Eskitilmiş kotlardan koyu renkli kotlara, taşlı desenlerden sade ve klasik kesimlere kadar ne ararsanız onda bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bad Bear sayısız seçenek için en iyi adrestir.

Kaliteli Yeni Sezon Pantolon Modelleri

 

Dar kesim pantolon, yoga pantolonu, şalvar gibi pantolonların pek çok alt türü bulunmaktadır. Bad Bear sayesinde farklı pantolon çeşitlerine sahip olabilirsiniz. İster spor yaparken ister arkadaşlarınızla gece dışarı çıkarken, hangi aktivite olursa olsun, Bad Bear sayesinde aradığınız özelliklere uygun farklı mekanda giyilebilecek çeşitleri zorlanmadan bulabileceksiniz. Hem de sadece saniyeler içinde!

Yeni Sezon Kargo Pantolon Yeni Sezon Şort Yeni Sezon Eşofman Altı

Siyah Yandan Cepli Basic Pamuklu Erkek Eşofman Altı
19.02.16.006-C01
₺279,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
Bad Bear Erkek Antrasit Günlük Düz Renk, Kargo Cep Eşofman Altı
19.02.16.006-C02
₺279,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
Haki Yandan Cepli Basic Pamuklu Erkek Eşofman Altı
19.02.16.006-C70
₺279,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
Siyah Softshell Kumaş Erkek Outdoor Pantolon
20.02.16.006-C01
₺279,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
Bad Bear Erkek Antrasit Günlük Düz Renk, Gizli Cep Pantolon
20.02.16.006-C02
₺279,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
Haki Softshell Kumaş Erkek Outdoor Pantolon
20.02.16.006-C70
₺279,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
Bad Bear Kadın Siyah Günlük Düz Renk, Cepli Eşofman Altı
20.04.14.002-C01
₺299,99 KDV Dahil
21.04.14.001-C01
₺174,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
21.04.36.001-C01
₺111,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
21.04.36.001-C39
₺111,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
21.04.36.002-C01
₺209,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
21.04.36.006-C01
₺125,99 KDV Dahil
₺179,99 KDV Dahil
1