Yeni Sezon Atlet Modelleri ve Fiyatları

Yeni sezon atlet modelleri ile farkınızı ortaya koymaya iç giyimden başlayın. En kaliteli kumaşlardan üretilmiş, yüksek dayanımı olan, konforlu ve şık atlet modellerini Bad Bear’de bulabilirsiniz. Atlet vücut ve tişört ile katman oluşturmayı sağlar. İç çamaşırları grubunda en çok satan ürünler arasında yer alırlar. Hem kadın giyimde hem de erkek giyimde ortak tercih edilen giyim parçalarındandır. Genellikle beyaz renkte olmakla birlikte aklınıza gelen hemen her renkte atletleri Bad Bear’da bulabilirsiniz. Kırmızı, sarı, yeşil, mor, lacivert renkli atlet modelleri ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Yeni Sezon atlet modelleri için genellikle yün ve pamuktan yapılan modeller tercih edilmektedir. Farklı kumaş türlerinden üretilen atletler kullanım türüne ve yerine göre tercih edilebilir. Yünden üretilmiş atletler kış mevsiminin soğuk şartlarından korunmanızı sağlar. Bunun yanı sıra pamuktan üretilmiş olan atletler ise daha çok yaz aylarında tercih edilir. Bad Bear farklı kumaş seçeneklerini sunar.

Yeni Sezon Atlet Modelleri

Yeni sezon atlet fiyatları indirimli ve kampanyalı olarak sizlere sunulmaktadır. Uygun fiyattan en kaliteli atlet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Atlet her ne kadar iç giyim ürünü olarak bilinse de, özellikle erkekler onu yaz aylarında dış giyim ürünü olarak da tercih edebilir. Evde rahat etmek için, bahçede dolanırken vb. durumlarda atleti giyebilirsiniz. Kış aylarında giydiğiniz her türlü kıyafetin içinde atlet olabilir.

En tarz yeni sezon atlet modelleri kumaş türüne göre kullanıcılarına farklı özellikler sunar. Örneğin içinde elastan bulunan kumaş türleri atletin esnek olmasını sağlar ve vücudu tamamen sarar. Rahat olmaları ile çok sevilirler. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından çok tercih edilen modellerdendir. Kumaş tercihini yaparken mutlaka gereksinimlerinizi akılda bulundurmanız gerekir. Ne çok ağır ne de çok hafif bir kumaş tercih etmediğinizden emin olmanız gerekir.

Atletlerin kumaşı sıcaklık düzenleyici özelliktedir. Sıcak kumaşları tercih ederseniz kışın üşümek gibi bir derdiniz olmaz. İnce kumaşlar tercih ettiğinizde ise bu kumaş havayı geçirerek size serinlik katacaktır. Kumaş tercihini istediğiniz özelliğe paralel yapın, atleti her giydiğinizde rahatınıza bakın. Atletleri giydikten sonra giydiğinizi bile unutacaksınız, öylesine rahat seçenekler mevcut!

Yeni Sezon Atlet Fiyatları

Ayı baskılı yeni sezon atlet modelleri örme kumaştan geldiyse esnek olacaktır. Esneklik vücut ile optimum uyum sağlaması açısından önemlidir. Konfor da garanti edilmiş olur. Münferit dikişler arasında küçük boşluklar bulunur. Bu boşluklar içeri hava girmesini sağlar. Rahat nefes alan ve emici yapıda olan kumaşları tercih edebilirsiniz. Ayrıca hafif kumaş tercih etmek rahatlık anlamına gelecektir. Cildin üzerinde hafif ve konforlu bir his bırakacaktır.

En kaliteli yeni sezon atlet modelleri Bad Bear raflarında sizleri bekliyor. Örneğin bir toplantınız olduğunu ve havanın sıcak olduğunu düşünün. İç çamaşırınız sizinle uyumlu olmasa daha da terleyecek ve zor durumda kalacaksınız. Oysa Bad Bear atletleri ile böyle bir durum asla söz konusu olmaz. Üstelik konu sadece işlevsellik de değildir. Atletlerin aynı zamanda şıklık da sunması gerekir. Bad Bear ile şık olmak çok kolay. Özgün tasarımlar, parlak ve canlı renklerden, pastel ve soluk renklere kadar çok fazla seçeneğiniz vardır. Onları seçerken çok keyif alacaksınız. Üstelik çok para ödemenize gerek yok. Bad Bear mağazalarında mutlaka cep dostu olan fiyatlar var.

Ayı logolu yeni sezon atlet modelleri size aradığınız şıklığı sunar. Ayı logosu özgün tasarımınızı konuşturmanızı sağlar. Karma liflerden üretilmiş atlet modelleri bulunmaktadır. Viskon, pamuk ve ipek karışımlarından yapılan modeller bulunur. Viskon içerikli olan atletler terleme konusunda endişe etmenizi engel olur. Mat ve net görünümlü tipleri vardır. Elastan da eklendiği zaman atletler esnek bir yapıya sahip olur. İpek süprem kumaşlar özellikle yüksek kaliteli atlet arayışında olan kişiler için ideal seçimdir. Kumaş sadece giyimi rahat olduğu için tercih edilmiyor. Aynı zamanda kumaş bakımının da kolay olmasından dolayı sık tercih ediliyor.

En Trend Yeni Sezon Atlet Modelleri

Ayılı yeni sezon atlet modelleri ile tarzınızı konuşturmaya ne dersiniz? Tamamen rahat, tarzınıza uyumlu, bakımı kolay ve aradığınız özellikleri karşılayan atletleri Bad Bear mağazalarında bulabilirsiniz. Eğer atlet satın aldıktan sonra ütüleme konusunda ne yapacağınızı bilmiyorsanız, atleti küçük bir yerinde ütülemeyi deneyerek nasıl tepki verdiğini görebilirsiniz. Yıkama içinde eğer giysinin üzerinde yüzde 10 dan daha fazla elastan varsa en çok 30 derecede yıkamanız gerekir. 30 derecenin üzerine çıkılması atletin yıkama sonrasında küçülmesi anlamına gelebilir. Eğer atleti satın aldıktan sonra uzun süre herhangi bir deformasyonla uğraşmadan yıkamak isterseniz, mutlaka atlet bakım talimatlarına uyduğunuzdan emin olun. Atlete zarar verecek ütüleme ve yıkama yapmaktan kaçınmanız gerekir.

Baskılı yeni sezon atlet modelleri sizleri gün boyunca rahat ettirecek. Ne çok sıcak alacak, ne üşüyeceksiniz. Kaliteli kumaş tercihi sayesinde cildinizde hafif ve rahat his kalacak. Onu taşırken zorlanmayacaksınız. Hatta öyle ki içinize atlet giydiğinizi bile unutmuş olacaksınız. Yüksek kaliteli atlet seçeneklerini farklı model, kesim, desen ve renklerde Bad Bear de bulabilirsiniz. Hem kadın giyim hem de erkek giyim kategorisinde sayısız atlet seçenekleri bulunuyor. Sağlam ve dayanıklı yapıda olan atletleri bir ömür boyu giyebilirsiniz

Yeni Sezon Giyim Yeni Sezon Tayt Kadın Giyim

Çerez Kullanımı