İndirimli Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Her mevsim için pek çok çeşit üzerinde Bad Bear markasının indirimli gömlek modelleri bulunmaktadır. Bad Bear indirimli gömleği ile sizlerde kendinizi mevsiminize göre oldukça şık olacak bir şekilde giydirebilirsiniz.

Bad Bear indirimli gömlekleri bütün mevsimlerin kendine has iklim koşullarına göre pek çok farklı çeşit ve modelde üretilmiştir. Kendinizin karizmatik ve şık birer görünüme sahip olmasını istiyorsanız sizler de Bad Bear markamızın internet adresini takip edebilirsiniz. Gömlek kullanımı geçmişten günümüze kadar her yaşa hitaben kullanılmaktadır. Giyim sektöründe adını birçok kez duyurmuş olan Bad Bear markası indirimli gömlek modellerindeki tasarımlarıyla da adeta gözleri kamaştırmaya devam etmektedir.

Bad Bear marka, tasarladığı bütün ürünler üzerinde müşteri gözünden bakarak tasarım yaptığı üzere indirimli gömlek modelleri için de aynı işlemi kullanmıştır. Bu sebepten dolayı da müşterilerinden oldukça sık bir biçimde takdir mesajları almaktadır.

İndirimli Gömlek Modelleri

İndirimli Gömlek modellerinin tasarımlarıyla tüm dünyaya adını duyuran Bad Bear markası, indirimli gömlek modelleri sıralamalarında da en üst sıralara yükselmektedir. Yaptığı her işte rahatlık ve kalitenin haricinde müşteri memnuniyeti ve ayrıca müşteri ilgisinden ötürü herkes tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. Bütün ürünlerinde olduğu üzere Bad Bear markası indirimli gömlek modellerini üretiminde de herhangi bir işçilik ve masraftan kaçınmamıştır. Bad Bear markası indirimli gömlek modelleri diğer firmalarda olduğu gibi gömlek fiyatlarına ve kalitesine göre çok daha fazla ön planda yer almaktadır. Sizlerde kendinizin çok farklı ve çok desenli gömlek tasarımlarına sahip olmayı istiyorsanız, internet sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

En Tarz İndirimli Gömlek Modelleri

Gömlek kadınlara ve erkeklere hem güçlü hem iddialı modern bir görünüş kazandırmaktadır. En tarz indirimi gömlek modelleri, gün içerisinde en fazla tercih edilen parçalardan birisi oluyor. Gerek ilkbahar- yaz mevsimlerinde gerekse de sonbahar-kış mevsimlerinde kombinlerin vazgeçilmez tamamlayıcılarından biridir. Gömlek modelleri, zamandan tasarruf etmenize ve ayrıca zahmetsizce hazırlanmanıza yardımcı oluyor.

Birbirinden şık modeller üzerinde sunulan bu tasarımlar, mevsimlere göre farklı kesim ve renklerde hazırlanıyor. Sıcak dönemler için daha ince ve açık renkli kumaşlardan tasarlanan gömlekleri bulabilirsiniz. Soğuk aylarda ise kadife ya da keten gibi vücudu sıcak tutmaya yarayan kalın kumaşlardan üretilen ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Kısa kollu, uzun kollu veya sıfır kol formu şeklinde tasarlanan bu gömlek modelleri, bütün kadınların beklentilerini karşılayabilecek bir yapıda hazırlanıyor. Yalın ve sade bir tarzınız bulunuyorsa dilerseniz gömlek kategorisi üzerinde yer alan abartıdan uzak ve düz ve modellerden yana seçiminizi yapabilirsiniz.

İndirimli Gömlek Fiyatları

Gömlek giyimi her ne denli son zamanlarda oldukça sık bir şekilde kullanılsa da eskiden beri insanlar tarafından çok fazla giyilmekteydi.

Bad Bear indirimli gömlek modelleri ile birlikte kendi tarzınıza uygun olan bir gömlek modelini seçebilirsiniz. Tüm ürünlerinde olduğu gibi İndirimli gömlek modellerinde de Bad Bear markası gerekli ilgi ve alakayı göstermiştir.

Bad Bear yalnızca bir marka olmamasıyla birlikte müşterileriyle arasında tam olarak bir aile ortamı kurmuş olan büyük firmadır. Markamızda ilk önceliğimiz her daim müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu sebepten ötürü de sizlere çeşitli kampanyalar ve ayrıca gerekli indirimleri de sunmuştur.

Yeni Sezon İndirimli Gömlek Modelleri

Bad Bear markası özgün bakış açısını ve yenilikçi moda anlayışını benimseyerek tasarımları çok farklı bir yorumun ışığında oluşturmaktadır. Sade ancak göz alıcı erkek stilini de öne çıkarıyor. Her sezona enerjik ve zarif tasarımlarıyla damgasını vuran Bad Bear, sıra dışı bir duruş sergilemeyi isteyen erkeklerin imzası oluyor. Elegan çizgiler, cezbedici dokular ve kusursuz kesimler ile tasarlanan indirimli gömlek modelleri, stil sahibi Bad Bear erkeğini yansıtıyor. Erkekler için önemli davetlerin ve iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olan indirimli gömlekler, Bad Bear dokunuşuyla seçkin bir şıklığı temsil etmektedir. Ayrıca yıldız parçalar haline de geliyor. Alışılmış olan kalıpların dışarısına çıkarak modern detaylarla beraber zenginleştirilen çeşitli tasarımlara sahip indirimli erkek gömlek modelleri, kendine has bir duruşu simgeliyor. Minimalizm ve sadelik ile lüks yansımalar ve büyüleyici detayları titizlikle bir araya getiren indirimli erkek gömlek modelleri bulunmaktadır. Bad Bear erkeği her ortam içerisinde dikkatleri üzerine çekebilen bir cazibe merkezi olmayı da başarıyor.

Ayı Baskılı İndirimli Gömlek

Özel gün gömlekleri, zerafeti, şıklığı ve birbirinden farkı modelleri ile birlikte dikkatleri üzerine çekiyor. Erkekler, davetlerde, iş yerine giderken ya da özel günlerde gömleklerinin modeline, kumaş türüne ve duruş tarzına önem veriyor. Özel günler adına seçilen bu indirimli gömlek modelleri smokin ve klasik modelleri ile çok daha fazla dikkat çekiyor. Klasik gömlekler, karizmatik ve şık bir görünüş yakalamayı isteyen kişilerin ise vazgeçilmezleri içerisinde yerini alıyor. Modaya ve mevsime göre farklılaşan renkleriyle beraber klasik gömlek seçimleri içerisinde ilk sıralarda yerini alıyor. Klasik beyaz, açık pembe, açık mavi ve siyah gömlekler her erkeğin dolabı içerisinde yerini alıyor. Geniş ürün yelpazesiyle beraber indirimli gömlekler çok farklı ve çok fazla çeşitte üretiliyor.

Bad Bear Markasında Online Alışveriş Hizmeti

Bad Bear markası üzerinden yapacağınız herhangi bir alışveriş güvenilir olacak bir şekilde nitelendirilmektedir. Bununla beraber müşteri güvenilirliği için ise firmamız içerisinde ayrı bir güvenlik prosedürü de söz konusudur. Müşterilerimizin her daim online alışveriş sırasında güvenli bir biçimde alışveriş yapmasını sağlayabilmek ve güvenilir alışverişlerini daha keyifli hale getirebilmek adına her anlamda çaba gösteriyoruz. Markamız ve firmamız adı altında çalışan personellerimiz ve teknik destek ekibimiz sürekli Bad Bear markasının daha güvenilir bir ortam oluşturmasına olanak sağlıyor. Ayrıca daha kaliteli hizmetin verilebilmesi için de var güçleriyle birlikte çalışıyorlar. Bütün bu her konuya ek olarak ise Bad Bear markası üzerinden yapacak olduğunuz online alışverişlerde birçok imkan vardır. Alışverişleriniz SSL ile beraber desteklenerek her türlü kişisel bilginiz ya da kredi kartı bilgileriniz yüksek güvenlikli sunucular üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İndirimli Sweatshirt İndirimli Triko İndirimli Yelek

 

21.01.30.007-C07
₺123,49 KDV Dahil
₺189,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
21.01.30.007-C54
₺123,49 KDV Dahil
₺189,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
21.01.30.007-C70
₺123,49 KDV Dahil
₺189,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
21.01.30.010-C07
₺149,49 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
21.01.30.010-C16
₺149,49 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
21.01.30.010-C25
₺149,49 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
21.01.30.010-C54
₺149,49 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
21.01.30.011-C07
₺123,49 KDV Dahil
₺189,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
21.01.30.011-C48
₺123,49 KDV Dahil
₺189,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
21.01.30.015-C05
₺123,49 KDV Dahil
₺189,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
21.01.30.015-C07
₺123,49 KDV Dahil
₺189,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
Çerez Kullanımı